SIA Adecco Latvia - DARBS ARZEMES

DARGIE LATVIESI,
LUDZU NESADARBOJATIES AR DARBA IEKARTOSANAS FIRMU ADECCO.DARBU VINI JUMS PIEDAVAS UN DZIVOSANU ARI, BET TAS VIS PILNIGI NEATBILST (IPASI DZIVOSANAS APSTAKLI) SOLITAJAM.LIDOSTA TEVI SAGAIDIS ' KAUT KADS STARPNIEKS ', KAS TULIT TAJA PASA LIDOSTA PIEPRASIS NAUDU PAR DZIVOSANU DIVAM NEDELAM, TAS IR 130.00 FUNTI, BET, JA TEV TADAS NAUDAS NAV, TAS VINIEM NEINTERESE, PALIEC LIDOSTA!!!PILNIBA VISS NOTIEK CAUR KAUT KADU NEZINAMU STARPNIECIBU!!!
DARBU TA ARI NEDABUJAM.NO MUTES MUTE ATRI VIEN IZPLATIJAS BAUMAS PAR TO, KA MES ESAM PAR VISU SO NEAPMIERINATAS, UN PEKSNI UZRADAS KAU KADS LATVIESU STARPNIEKS, BET MUSU ''ISTO''''SAIMNIEKU ACIM NEREDZEJAM, BET ZINAM, KA TAS IR LATVIETIS, KAS KONKRETI SADARBOJAS AR ADECCO LATVIA.ACIM REDZOT KADAM NO ABIEM GALIGI NEGRIBEJAS NEPATIKSANAS, ATMAKSAJA IRES MAKSU 130.00 FUNTUS UN MES AIZBRAUCAM, TUR NODZIVOJOT VIENU NAKTI, KAUT TAS BIJA NEIZTURAMI.
PAR LAIMI MUMS IR DRAUGI ANGLIJA.
LUDZU CENSATIES NOKLUT ARZEMES CAUR DRAUGIEM VAI PAZINAM, LUDZU.

D

P Paļina 21.06.2011

V;el bija viens kantoris PEOPLE RESOURCES mašeņņiki, tagad gan laikam savādāk saucās!

T ToPaļina 21.06.2011

Un ko gan jūs-baltie nēģeri citu gribējat sagaidīt? Savā zemē jūs neesat suņa sūda vērti, gribat lai ārzemnieki jūs uzskatītu par cilvēkiem?

D Dace 22.06.2011

Daargaa Pollina, ja neprotat kulturaali komenteet, tad luudzu to arii nedariet:)Un starp citu passi aarzemnieki pret latviessiem izturas daudz labaak nekaa passi tautiessi, kas skadri tiek izskaidrots manaa suudziibaa.Un mana suudziiba ir konkreeti veersta uz SIA ADECCO LATVIJA, KURAA STRAADAA PASSI LATVIESSI.!!!

I Igors 22.06.2011

Dace, ka tev vareja piedavat darbu, ja tu aizbrauci nakamaja diena? Lidosta - sagaidija, sagaidija un par 130 marcinam tu parakstijes darba piedavajuma, jo zinaji ieprieks ka vajag maksat pa 2 nedelam uz prieksu pa dzivosanu. Es redzeju so Daci ar savam acim un ta nebija firmas vaina, ka vina nepanema naudu par dzivosanu un neizgaja nakamaja diena stradat, tapec ka domaja, ka dzivos, laikam 5 zvaignu viesnica, nevis normala anglu tipa maja, kur es ari sobrid dzivoju.

C cirvis 23.06.2011

Igoram- es arī kaut kādam tirliņam lidostā nemaksātu naudu par dzīvošanu, lai aizved, parāda un tad arī samaksās, ja atbilst tam, kas solīts! Bet skatoties sludinājumus tas ADEKO ielicis TĀDAS reklāmas bildes uz dzīvošanu nozagtas no 5* viesnīcu mājas lapām! Un vēl nekautrējas pierakstīt, ka dzīvokļa bildes pielikumā!

D Dace 23.06.2011

Igoram----->Igorinn, ko Juus visu laiku varat melot, darba aggentuura ADECCO teica, ka jau naakamajaa dienaa straadaasim, tas ir otrdien, bet NEVIENS AR MUMS PAT NESAZINAAJAAS, tik teica, lai gaidot zvanu.Bet ieraugot mitekli, kuraa naaksies dziivot, mees visu saprataam, ka nekas te nesanaaks.Pats lielaakais ssoks bija taads, ka sveetdienas vakaraa piezvanaa kaut kaads viirietis un saka, lai mees tik neaizmirstot pannemt veel 130.00 funtus par iiri divaam nedeellaam un 30.00 funtus par transportu (Izlidojaam pirmdien, tas ir, naakamajaa dienaa)!!!ADECCO par to neko neteica!!!
BET JUUS IGORINN, VARAT NESATRAUKTIES PAR MUMS-->IZVEICIIGAJAAM UN SEVIS CIENOSSAAM LATVIESSU MEITENEEM, SSOBRIID VISAS DZIIVOJAM TIPISKAA ANGJJU MAAJAA-->BET NE JAU TAADAA KAA JUSS-->>NOLAISTAA, SAPELEEJUSSAA UN BEZ SKAPJA!!!
Es zinu, ka Juus kaut ko taadu nebijaat gaidiijussi no mums, domaajot, ka te jau atkal atbraukussas '''''''''''''kaut kaadas kreisaas, no kaut kaadiem laukiem un galvenais bez naudas'''''''''''''bet taa viss nav!!!
Ar mums viss ir kaartiibaa un muusu dziive turpinaas, tepet Anglijaa.

D Dace 24.06.2011

JAANIM C.---->Jaa, Jaani es gribeeju atrast darbu ar ADECCO paliidziibu!Tas ko tu man rakstiiji e-pastaa ir taisniiba!Visa taa iekaartossana notiek ar kaut kaadiem starpniekiem.Dari, ko dariidams, bet es tev labu veelot NEIESAKU ielaisties kaut kaados kontaktos ar ADECCO LATVIA briiviibas 37-6.

A Aija 25.06.2011

Ja kādam interesē mani piedzīvojumi Anglijā, darbā iekārtoja firma ADECCO, droši rakstiet, varu iedot telef.nm. un izstāstīt. To, ko firma sola - neatbilst PILNĪGI UN ABSOLŪTI NEKAS, sākot ar pilsētu, kur jādzīvo, izmaksām, algu un algas saņemšanu, pat no tās 17 % jāzaudē, lai bankā samainītu naudas čeku pret reālu naudu, jo lūk cien. firmas pārstāve Anglijā - Marina divu nedēļu laikā nevarēja nokārtot bankas kontu...ai, tā turpināt varu ilgi.
Runājot par balto verdzību, suņa sūdiem mūsu zemē - tas cilvēks droši vien pats tā jūtas un būtībā arī šeit ir niecība, kompleksu nomākta būtne. No angļu vai vēl citu valstu ierēdņiem ( kuri tur dzīvo un strādā ) nekad nejutu pārākumu vai augstprātīgu attieksmi, tieši viņi palīdzēja ar informāciju - ko darīt tālāk.

D Dace 25.06.2011

AIJAI----->jaa, Aija, darbu gribeeju atrast ar ADECCO LATVIA paliidziibu(par to juus varat pasaliit manaa staastaa un komentaaros).Ja man buutu kaut kaadas tiesiibas un kontakti, es to ADECCO """ istabu""""" aizklapeetu ciet vai to daamiiti, kas tur straadaa passu aizsuutiitu padziivot kaartiigaa puuznii, un pastradaat sazin kur----tas ir nekur.

C cirvis 25.06.2011

Dacei- varbūt privāti uzraksti kā iekārtojāties un kā atradāt darbu!

A Aija 26.06.2011

Jā, vēl kas, vakar man draugos lv. atrakstīja džeks, kurš vienīgais dabūjis darbu uz vienu nedēļu caur angļu aģentūru, pārējie 2 vīrieši sēž bez darba jau 2 nedēļas, bet Rīga tikai sola, ka - meklēšot...domāju, ka gaida, kad beigsies līguma termiņš un tad jau viņiem būs pie kājas. Aizsūtīt aizsūtīja, uz 7 dienām darbu nodrošināja, pēc tam - tiec galā, kā pats gribi.

D Dace 26.06.2011

JANIM---->>>viss tas kaa es iekaartojos darbaa un to nedabuuju ir aprakstiits manaa suudziibaa!PRIVAATI ES NEVIENAM NEKO NEGRASOS RAKSTIIT, JO MAN NAV KO SLEEPT.

VISI TIE KAS PLAANO DOTIES UZ AARZEMEEM, LUUDZU NEEJIET UZ ADECCO LATVIA, BRIIVIIBAS 37, RIIGA.

M Marija 27.06.2011

Kauns par to, ka ir tik drausmigi cilveki, tik mantkarigi, ka gatavi otram novilkt pedejo kreklu!!!Visas tautas palidz viens otram, celas un krit, bet ko mes-latviesi??? sezam malina, nozakajam otru, kas ir nelaime, ja vajag palidzibu, nepalidzam (nerunaju par visiem, bet vairakumu), tacu kad mums pasiem vajag palidzibu, zinam kur meklet. Liels FUJ firmai!!!Cilvekiem tagad ta nav naudinas, censas izrauties no nabadzibas, ir jauztur gimenes, bet ko jus???Bezkaunigas, krasotas manekenes, kas sez taja kantori un tik izkrapj naudu! Gan jau kadreiz viss launais tadiem naks atpakal!
palina-Tu suda un aborta atliekas radijum, kur gaja runa par negativo no arzemnieku puses??Traki jau ir, spingali, ka latvija visu laiku esi ar sudiem mazgajusies, ka nebija laika iemacities lasit!
Igorin, vai tev tas darbins vel ir?ja tev nebutu sudzibas, tu nelistu saja saita...kaut ka nelogiski, ne?bet varbut tu taja firma piepelnies ar tirlinu kurs pieprasija naudu Dacei un parejam?varu pat iedomaties kada veida to dari, ja tik looti esi firmas puse...bet nu jauki ka tev tas darbs vel ir un labi ka tev nav gimenes, par ko rupeties, tapec esi tik bezatbildigs, bezrupigs...

J Jānis 29.06.2011

Diemžēl, man arī ir negatīvā pieredze...

R R.M. 29.06.2011

Un man arī..

в Валерия 30.06.2011

а я осталась очень довольна услугами, просто если едешь работать наверно стоит работать а не от жилья нос воротить :) да и в Англии это нормально что просят внести депозит за жилье! Просто почему то все думают что все легко будет и не готовы к трудностям, зачем тогда вообще ехать а потом кого то обвинят в этом?

T ToMarija 30.06.2011

Vai tik tu neesi Marija Zeltiņa-Ropažu pagasta goda pilsone?

D Dace 30.06.2011

Dorogaja Valerija. Ja uze ne 1 raz v Angliji i znaju sto takoje trudnosti. A zilje mezdu pro4em glavnoje uslovije v zizni. Eto daze ziljom neljza nazvatj, xuze saraja. Esli bi vi Valerija eto videli ne tak ese zapeli bi. Sei4as mi zivem v prekrasnix uslovijax i za 45funtov v nedejlu.
Sebja nado xotj nemnogo uvazatj. Budes uvazatj sebja budut i tebja uvazatj. A esli u nas v Latviji krizisj eto ne zna4it sto nado zitj v xlevu, platitj za eto 65 funtov v nedelju.

в Валерия 01.07.2011

просто одно не понятно проблема была у вас с жильем или все же вас обманули и не предоставили работу? По верхним комментариям Игоря понятно что Вы даже работать не начали? А эта фирма предоставляет услуги по трудоустройству а не поиску жилья, мне например сразу сказали что если жилье не устраивает то вы к нему не привязаны и можете искать свое :) В чем именно Вас обманули? Работы не было? Все понятно что себя надо ценить и хлеву не кому жить не хочется, но сейчас речь идет не о маклере который жильем занимается!

в Валерия 01.07.2011

да и по Английскому законодательству Вам никто не мог навязать жилье, а то что работодатель и человек который отвечает за жилье это разные люди, это и понятно. Так как жилье вам предлогали явно люди которые занимаются жильем в Англии.