www.sudzibas.lv SIA Adecco Latvia saistiibu nepildiishana

SIA Adecco Latvia - saistiibu nepildiishana

Veelos briidinaat cilveekus, kas izmanto darbaa iekaartoshanas agentuuru SIA Adecco Latvia. Uzneemuma paarstaavji sniedz nepatiesu informaaciju par vakanceem TESCO noliktavaas. Jaasaak ar to, ka ierodoties UK juus neviens nesagaidiis. Izdevumi, kasaistiiti ar nokluushanu viesniicaa buus jaasedz Jums. Viesniicas ir uz divaam personaam, bez ledusskapja, virtuves un velasmashiinas, kas maksaas £60 nedeelaa + £60 uz priekshu. £100 Jums buus jaasamaksaa mistiskai personai vaardaa Clives, kas saistiits ar Juusu iekaartoshanos viesniicaa. Jaareekinaas, ka £100 nav depoziits, tas netiks atgriezts, taa ir pakalpojuma nauda. darbs Tesco noliktavaa ir caur agentuuru, nevis pa taisno ar Tesco, ko apgalvoja Adecco agenti. Tesco noliktqava atrodas Rugby, celsh no Coventry pilseetas Jums maksaas £6 dienaa. PIrmaas divas nedeelas notiek trenins par kuru maksaa £6/h nevis £7. Pats interesantaakais saaksies peec shiim divaam nedeelaam, kad jums pazinos, ka darba nav un nedeeelas laikaa Jums var iedot tikai vienu darba dienu. Par ko juus maksaasiet viesniicu un pirksiet paartiku -nevienu neinteresee. Par cik viesniicaa nav virtuves, paartiku naaksies pirkt katru dienu, kas te nav no leetajaam, jo eest juus vareesiet tikai gatavotu eedienu. Iesaku jums pamekleet citas iespeejas darbam UK, neizmantojot Adecco pakalpojumus. !!! Atcerieties, ka liigums ar Adecco maksaa 50Ls, bet "konsultaacijas" maksaa 70Ls, kuras pat neatbilst patiesiibai. Padomaa divreiz...

G Gasterbaiter 24.09.2011

Caur Brivibas 37, 4 stavs? Tu strada tur vel??? Cik nedela dienas ??

: :) 24.09.2011

Tagad tā firma jau atkal nosaukta citā vārdā- AVENTUS!!!
Šis ja nemaldos ir jau 7 nosaukums Ļenas Sabļinas uzmetēju kantorim.

G Gasterbaiter 24.09.2011

Mark plzz atbild man draugs brauc Tesco Rugby, vini apsola 40 stundu nedela . naudas ir samakasats par visu .

: :) 24.09.2011

Lai iet un paņem atpakal naudu! Ja nedod, lai padraud ar PTAC. Ne jau pirmo reizi ar skandālu tur iet prasīt atpakal izkrāpto piķi, jo nekas no solītā neatbilst patiesībai. Paziņas jau iegrābās un tikai tā atdabūja naudu!

A Andis 04.10.2011

Sveicinati visi aizbraukt gribetaji. Caur sho firmu esmu aizbraucis 28 septembri. Vakar izgaju trenninu saistiba ar noliktavas noteikumiem, shodien nokartoju LLPOP TIESIBAS AR KO NORIT DARBS NOLIKTAVAS.
Darbs tiesham ir caur agenturu, tas nav pa tiesho, bet tas jav tika pateikts. Ir diva veida viesnicas IBIS un FORMULA 1. Ja vini saka ka jus braucat dzivot uz IBIS tad parliecinaties ka 100% braucat uz sho viesnicu jo ta tiesham ir 8 min. attaluma no darba. Ja jus aizsuta uz FORMULU 1 tad tiek norikots businsh par 6 funtiem DIENA kas 26 min. laika nogadas jus uz darbu. Pirmas triis trennina dienas maksas 6 FUNTUS stunda, pectam ir 7 FUnti stunda. Par papildstundam maksa tieshi topashu summu 7 funtus. Uz doto bridi papildstundu ir tik daudz ka var stradat 7 dienas nedela 12h. diena, bet tas var but tikai lidz jaunajam gadam, jo ir cilveki kuri tiesham to dara, droshvien pats ar draudzeni ari to pashu darishu jo citas izveles nav. Pirmaja diena parakstat papirus ar agenturu, un +vini izsniedz darba apgerbu.(apavi japerk pasham, kas sheit izmaksa 25 funti, shie apavi nav ka zabaki bet vairak ka sporta apavi ar metala purngalu)
Viesnica tiesham edamais nav no letajiem, bet stradajot darba vieta var paest leti, ka ari brivdiena var aiziet iekost ja dzivo IBIS viesnica kas ir 8 min attaluma no darba. IBISA var dzivot tikai 6 nedelas varbut pat mazak, kads varbut pat dzivo ilgak. Tani laika pasham jaatrod dzivoshana vai tiksi parcelts uz Formulu 1. Pie IBIS viesnicas veikalu nav, jabrauc ar autobusu kas vienai personai turp un atpakal izmaksa 3.25 funti, nav ipashi dargi(ar kajam pusotra stunda). No Northemptonas uz IBISU (3 min. attaluma no viesnicas pieturvieta)var atbraukt ar autobusu neterejot taksim 30 funtus vai pat piecdesmit atkariba no bagazas daudzuma. Velasmazgashana pieci funti IBISA, (Formula nezinu). PATI GALVENA LIETA IR VALODA!!! LASIT +RUNAT, VISMAZ VIDUVEJI, VAI LABAK NORMALI, RAKSTISHANA NAV TIK SVARIGA. VAKAR DIVIEM LATVIESHIEM TIKA ATTEIKTS UN CHETRUS SLOVENUS UZREIZ PALAIDA MAJAS. .Tesco strada daudz latvieshu. Noliktava ir tik liela kadu sava dzive neesmu redzejis(tiek likvidetas mazas un izveidota viena monstrali liela. Uz nakts mainam tikt ir gandriz vai nereali, jo gribetaju daudz.
Esmu uzrakstijus diezgan daudz, gandriz varbut visu kas butu jazin. Varbut nedaudz haotiski, bet jums noderiga lasamviela.
Esmu sheit tikai nedelu taka man ar vel viss prieksha. Domaju ka ar sho rakstito droshi varat doties uz ofisu lai vismaz nakamajiem izsniedz shadu tekstu nevis tikai dazus teikumus. Ja ir velme varat uzzvanit, bet domajams neko jaunaku nepateikshu +447506941251 lidz sestdienai pec plkst 17.00 pec latvijas laika, ar nakamo nedelas svetdienu 10.10.2011 varat uzzvanit ap 13.00 pec latvijas laika. Sho kompaniju neaizstavu, vienkashi sniedzu patiesu informaciju. Paldies!

G GARAIS7892 18.06.2013

Es stradaju Tesco noliktava atrodas Rugby, es samaksaju STAFFLINE Supervisoram Arturam Brooksam un Clivam 150 par pakalpojumu + par liigumu ar Adecco 120Ls + 120 marcinas (£60 nedeelaa + £60 uz priekshu) par viesnicu IBIS.