SIA Absortio | Baltic baltic Kickoff Agency - Krāpšana

Pēc pieprasījuma tika izveidotas aptiekas mēbeļu skices.
Pirms tam uzņēmums tika informēts par priekšapmaksu, kura netika veikta. Kad skices tika nosūtītas, bija pēķšņa plānu maiņa un uzņēums izlēma strādāt zem franšīzes un tikai vilka laiku, bet pirms tam tika paziņots ka skices tiek pieņemtas un strādās ar mani. Tagad kā attaisnojumu min - tad arī es bija tikai konkurss un darbs darīt ir nodots citam. Uzņēmums atsakās samaksāt par konceptu.
Tālāka virzība manām skicēm nav zināma. Ir pamatoti uzskatīt ka mans laiks un koncepts ir izmantots savtīgu iemeslu vadīti, lai par to nebūtu jāmaksā.

Papildināts Anna Lauva 23.12.2019

Pasūtītājs - Normunds Fevraļevs

An

An Anna Lauva 23.12.2019

Pievienoju arī aptiekas mēbeles kici, par kurām tik runāts šādi: "un tās "skices" ko Jūs iesūtījat varēju arī pats sataisīt googleskech up programmā, tajās nebija nekā tādas kur būtu jāiegulda milzīgs laika resurss."

Tu Turkey901 23.12.2019

Pirms uzsākt jebkādu sadarbību ir jānoslēdz līgums, kurā jāparedz dažādi iznākumi!

An Anna Lauva 24.12.2019

Šajā sfērā ne vienmēr tiek slēgti līgumi. Ir vienošanās e-pastā vai mutiska. Šajā gadījumā e-pastā.
Lai būtu garantija, tiek pieprasīta priekšapmaksa, ko šajā gadījumā Normunds nevēlējās maksāt un pieprasīja skices. Tā ir aktuāla problēma. Pasūtītājs pieprasa skici, paņem to un aiziet tālāk, jo bez skices nezinot vai "būs pa ceļam".
Esmu grafiskā dizainere, līgumi nav bijuši līdz šim, bet vienmēr ir samaksātas priekšapmaksas. Kā arī līgums nav garantija uzņēmumam ar teju 6000eur nodokļu parādu.

Tu Turkey901 24.12.2019

Līgums ir garantija, ka varēsiet aizklapēt uzņēmumu ciet tiesā pieprasot tā atzīšanu par maksātnespējīgu, kā arī, Jūs pati izvēlaties, riskēt vai ne, varat arī turpmāk visiem zīmēt bez atlīdzības vai, tomēr, kaut ko darī lietas labā un aizsargāt savas intereses!

Bi biznesaklients 25.12.2019

Ja neesat gatava slēgt līgumu un neskatoties uz nesamaksāto priekšapmaksu dot savu produktu par brīvu, tad kādēļ brīnaties, ka jūs apčakarē?
Mutiska vienošanās vai epasta vēstules ir tukšas pļāpas.

An Anna Lauva 25.12.2019

Piekrītu, līgumam ir jābūt, uzņēmums ar viltu izvilināja skices. Mana vaina. Bet jebkurā gadījumā tas neattaisno pakalpojuma sniedzēja darba noniecināšanu un faktu sagrozīšanau lai izvairītos no samaksas.

Tu Turkey901 25.12.2019

Nevar arī pierādīt, ka skices/ koncepts tiks vai netiks izmantoti, ja klientam nepatīk - viņš nemaksā, ja vien tas netika atrunāts kā savādāk!

Tu Turkey901 25.12.2019

Ļoti iespējams, ka tika izsūtīti vairāki pieprasījumi, un tika akceptēts, un apmaksāts tas, kurš patika/ atbilda komersanta redzējumam vislabāk.