www.sudzibas.lv Sia AB Cargo Nemaksā, krāpniecība

Sia AB Cargo - Nemaksā, krāpniecība

Vēlējos painformēt, ka Cēsu alus izplatītāji, Sia AB Cargo, kuru noliktava atrodas Lubānas ielā 82, nemitīgi meklē jaunus krāvējus...Kāpēc gan tā? atbilde pa visam vienkārša, proti, sākumā tev pasaka, ka sakarā ar to, ka šoferi mēdz zagt kravu, visiem alga tiek ieturēta par mēnesi, no kā izriet, ka algu tu saņemsi tikai pēc 2iem mēnešiem, jāstrādā pa nakti, alga par maiņu- 25eur, protams legāli nekas nav, maksimums krāpšana ar nodokļiem, būvējot neskaitāmus mikro uzņēmumus. Ja vienalga kādu iemeslu dēļ nokavē darbu, 100eur sods par maiņu, sākumā itkā pasaka, ka nekas, viss kārtībā, viss atklājas, kad runa sāk iet par algu, tev pasaka, ka neko nemaksās, drīzāk vēl, ka tu esi parādā viņiem, tad nākamais vilnis ir tas, ka viņi vienkārāši pasaka, ka tu pie viņiem nestrādā un tevi nepazīst. Visu koordinē viens pajolies vārdā andris priedītis... rakstās vārds un uzvārds ar mazo burtu, dīvaini... Visam bonuss ir tāds, ka tie daži, kas tur jau strādā entos gadus, visu laiku tev teiks, ka te visiem maksā, tikai ne laikā varbūt. Tur uz sienas atrodas tāda interesanta krustiņu līnija- katrs krustiņš nozīmē 1 cilvēku, kas te strādājis, un šī rinda pārsniedz 40... izdariet secinājumus paši...P.S. nesaprotu, kā "Cēsu alus" ar šo firmu vispār sadarbojas...

K kakarbulis 10.02.2017

Tu par AB Cargo vari nesūdzēties. Tā ir kreisā firma kas pieder Līksna VL un tur pat paraksti ir viltoti uz darba līguma. Tikai mums jau valsts tāda, visi var darīt ko grib.

K kakarbulis 03.03.2017

Tādas bides jau ir daudz. Un tāda ir Cēsu alus un Coca Cola attieksme, kuriem pilnīgi vienalga kas piegādā preci veikaliem. Pie tam visas mašīnas pārvadā preci bez vinjetēm un licencēm. Bet cik saprotams ka abām kompānijām galvenais ir tikai peļņa un absolūti vienalga ka teorētiski viņas ir iesaistītas nodokļu apkrāpšanas shēmā pret valsti.Jo gan Cēsu alus gan Coca Cola ir informēti par Līksna-V( vai,Aglonas nami, Aglonas nami Z, Lemūrs VG, Līksna VL, Pakalpojumi AV, Līksna VVS, Auto pakalpojumi VS, IS Transports, Pakalpojumi AP, Auto pakalpojumi SR, KV Transports, PR Pārvadājumi,AB Cargo, tās visa kreisās firmas pieder Vilnim Sudāram)