SIA 3X - Namu apsaimniekotājs - Nekāds servisa līmenis

Neskatoties uz to, ka man ir noslēgts rēķinu automātiskās apmaksas līgums, SIA 3X regulāri piestāda rēķinus, kuros ir soda naudas par laikā neapmaksātu rēķinu! Līdz šim vienīgais veids, kā sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem ir bijis personīgi ierasties pie viņiem birojā, jo uz e-pastiem nekad netiek atbildēts. Pa telefonu tiek sniegtas atrunas un pārrēķini netiek veikti.

M Minesota 16.04.2008

Nu tad laikam banka, kurā Tev ir konts, vēlāk to naudu pārskaita, nekā līgumā ar SIA 3x ir noteikt. Ja naudu laicīgi pārskaitītu, tad nebūtu soda naudas.

L lex 02.07.2008

Šajā gadījumā jūms ieteiktu maksāt rēķinus caur internet banku vai citādi kur jūs pretīm saņemtu kvīti par samaksu un arī jums būtu japaskatās vai jums līgumos ir paredzēta soda nauda, un kādos gadījumos tā tiek aprēķināta, , , , , vai tik tā nav netaisna iedzīvošanās, , ,

N Nitrat 20.08.2008

Šie apsaimniekotāji uzskata, ka namu īpašnieki ir cērpamas avis un uzdzīvojas uz tiem kad un kā tikai māk. Iesaku visiem turēties no viņiem pa gabalu

A AlexisM 07.10.2008

Ar viņiem šad tad gadās, bet vienmēr izrādos pats vainīgs: nepiefiksēju rēķina izrakstīšanas datumu vai vienkārši nokavēju 1 dienu :( Tā kā uzbraukt viņiem augumā bez pamatojuma nav vērts...

3 3x upuris 2 12.11.2008

Tiešām galīgi garām tas 3 x! Apkuri laicīgi nepieslēdz, ūdeni palaist nevar. Droši vien būs jāsāk mērot taciņa uz viņu biroju.

Pa telefonu tikai atrunas un solīšana, ka viss tiks izdarīts rītdien. Rītdiena nepienāk jau kādu trešo nedēļu.

Biezpiens viņiem galvā, nekas cits! Kārtējā "šaraška"!

K kaspars 07.05.2009

Ar 3X tiešām pproblēmas - atslēdza karsto ūdeni un apkuri laikā, kad ārā mīnusi un dzīvoklī mazs bērns... Paskaidrot pilnīgi neko nevar - VOKRUG DO OKOLO

A Ainārs 08.08.2009

Nopērc sev elektrisko sildītaju, lai dēl tādiem kā tu pārējiem iedzīvotajiem nevajadzētu par siltumu maksāt vēl maija mēnesī! Mūsu māju apsaimnieko Sia 3X un vis ir ok, pirms apkures sezonas uzsākšanas un noslēgšanas vienmer notiek balsošana.

K Kaspars 09.08.2009

Jums ir labi - bet mums siltums tiek atslēgts neinformējot (jeb informējot par to vienu dienu iepriekš)!
Nav nedz sapulces, nedz viedokļu - nekā. Un beigās sanāk, ka vainīgs ir projekta attīstītājs - visi kam ir uzsākts maksātnespējas process

T tā ir 10.12.2010

Šī apsaimniekotāja darba kvalitāte ir sasniegusi kritisko robežu. Iesaku visiem nekustmo īpašumu īpašniekiem, kuriem ir līgums ar šo apaimniekotāju nopietni apsvērt iespēju lauzt līgumus!!! Vienreiz šis apsaimniekotājs ir jāsoda !