www.sudzibas.lv Shopping Service Krāpšana/Pātērētāju maldināšana

Shopping Service - Krāpšana/Pātērētāju maldināšana

Shopping service - krāpšana.

Labdien! 05.01.2017 pasūtīju "Shopping Service Sia" pret parazitāro preparātu "Bactefort", pilienu veidā, par summu 105,00eur. Saņemot sūtījumu 12.01.2017, atklājās, ka ir atsūtīta tēja "Fito Balt".
Par cik sūtījuma saturs pēc būtības neatbilda manis veiktajam pasūtījumam, ar pasta starpniecību atgriezu sūtījumu atpakaļ "Shopping Service Sia".
No 27.01.2017 man tā arī nav izdevies ar "Shopping Service Sia" sazināties (uz telefona zvaniem neatbild, paši neatzvana) ir radies iespaids, ka "Shopping Service Sia" slēpjas vai ir pazuduši.
Lūdzu, iesakiet kā atgriezt naudu, jo izskatās, ka esmu traipījusi uz krāpniekiem. Vai jāgriežas Policijā/Ptac!?

D

Komentāri (2)

Aigars31 23.02.2017

tā ir varbūt zādzība .vienkārši un cerība ka liksities mierā :) šī sudziba viekārši liecina ka jums nav visi mājās .es vismaz tā domāju ..visur kur nauda nav nekādu bet varbūt vai arā lija lietus .

Šī sūdzība ir krāpniecisks PLAĢIĀTS!
Lūk oriģinālā sūdzība:https://www.sudzibas.lv/shopping-service/shopping-service-krapsana-c322221 un tās teksts:

"Labdien! 16.11.2016 pasūtīju "shopping service sia" pretparazitāro preperātu "bactefort", pilienu veidā, par summu 29,00EUR. Saņemot sūtījumu 24.11.2016, atklājās, ka ir atsūtīta tēja "fito balt".
Par cik sūtījuma saturs pēc būtības neatbilda Manis veiktajam pasūtījumam, nekavējoties, tajā pašā dienā ar pasta starpniecību atgriezu sūtījumu atpakaļ "shopping service sia".
No 24.11.2016 man tā arī nav izdevies ar "shopping service sia" sazināties (uz telefona zvaniem neatbild, paši neatzvana) ir radies iespaids, ka "shopping service sia" slēpjās vai ir pazuduši.
Lūdzu, iesakiet kā atgriezt naudu, šoreiz šis vairak ir principa jautajums, jo izskatās, ka esmu trapījis uz krāpniekiem.
Pievienoju sūtījuma atgriešanas pasta čeka kopiju."

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes