AtrisinātaShopping Service/ Bactefort® - uzticams līdzeklis parazītu! - Krāpšana

18.01.2018 g. Pasūtīju " Shopping servicē" pret parazitāro preparātu bactefort pilienus 6 pudelītes par summu 103 eur. 22.01.2018 saņemu sūtījumu kurā bija tikai 2 pudelītes. Kastē vēl bija atteikuma veidlapa, kuru es nekavējoties aizpildīju un tajā pašā dienā kopā ar preci atsūtīju uz firmas reģistrētu adresi. Veidlapā es norādīju atgriezt naudu ar pārvedumu.
Uz www.pasts.lv izsēkoju ka sūtījums piegadāts 26, janvārī, bet nesaņemu ne zvanu, ne naudas. Uz telefonu neatbild. Tad es pieteicos velreiz pilieniem lai dabūt kontaktu. Man atzvanija, es izstas'tīju savu problēmu, absolīja naudu atgriezt, lai tā būtu. Bet pagaidam kluss.
Mani uzmanā, ka viņiem visu laiku mainas cenas, atlaides, maksas vai bezmaksas piegade, runā tikai krieviski. Negribētu lai citi iekrita līdzīga situācijā.
Cēru ka nauda būs atgriezta.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta NataljaZar 08.02.2018

07.02.2018 man atgrieza naudu, paldies!

N

donna b 29.01.2018

Kas trauceja tos pasus pilienus iegadaties normalaja aptiekaa?

N NataljaZar 29.01.2018

Aptiekā nepārdodas

Kamēr ir aitas, būs arī cirpēji. Nākamreiz, varbūt pameklējiet līdzekli, lai kļūtu par miljonāri ar dažiem klikšķiem. :)