www.sudzibas.lv Shopping Service Neveic samaksu par atgriezto preci

Shopping Service - Neveic samaksu par atgriezto preci

04.04.2017. Iegādājos "one two slim". Produktu lietoju saskaņā ar lietošanas instrukciju. Produktu lietoju 10 dienas. Pārdotā produkta faktiskais darbības rezultāts neatbilst aprakstītā norādītajam produkta rezultātam. 5 iepakojumus (neatvērtus 15.04.2017.) atgriezu sia "shopping service", izsūtot pa pastu. Izmantojot pasta sūtījuma izsekošanas iespējas konstatēju, ka sūtījums adresātam ir piegādāts 21.04.2017.
Šodien ir 02.05.2017.,un jau 12. Kalendārā diena, bet norādītajā bankas kontā vēl neesmu saņēmusi naudu par atgriezto pasūtījumu.

C critical thinker 02.05.2017

ak, pulveris brīnumaini nesadedzināja taukus? ai, ai, kāds brīnums

C critical thinker 02.05.2017

es piedāvāju brīnumlīdzekli par velti - uzņemt mazāk kaloriju. strādā 100% (skatīt Hitlera un Staļina nometnes)

alergologs 03.05.2017

Vispār jau uz kosmētikas, pārtikas, higiēnas precēm (tajā skaitā uztura bagātinātājiem un šādiem brīnumlīdzekļiem) atteikuma tiesības neattiecas un vispār nav nekāda pamata tos sūtīt atpakaļ.
Ja nu vienīgi pārdevējs ir garantējis, ka ''ja nenotievēsiet, dzerot pulverīti un turpinot ēst burgerus, tad naudu 100% atdosim''.
Tās izterētās naudas vietā labāk būtu bijis nopirkt sporta zāles abonamentu un sākt sportot :)