Shopping Service - Krāpšana.

Izvēlējos internetā tiešo preču pārdevēju produktam, dzimumlocekļa palielināšanas KRĒMU "Maxisize" .
Ar mani telefoniski sazinājās Shopping Service darbinieks-Dmitrijs.
Pēc abpusējās vienošanās, sniedzu mutiski Dmitrijam nepieciešamo personīgo informāciju, lai varētu aizpildīt pieteikumu minētā produkta iegādei.
Kad saņēmu pasūtīto produktu no kurjera, samaksājot skaidrā naudā 105.00 eiro ,es atverot nopirkto, saņemto MAXISIZE iepakojumus ( 5.gb. x 50 ml.gr), secināju, ka tā nav tā prece, kuru man piedāvāja, un savukārt es pasūtīju Shopping Service darbiniekam Dmitrijam.
Rezultātā esmu nopircis visparastāko lubrikantu uz ūdens bāzes, :-) , par 105.00 eiro.
Esiet piesardzīgi. Tā ir krāpniecība. Pasūtījumā izvēlējos krēmu dzimumlocekļa palielināšanai, bet saņēmu- LUBRIKANTUS.

Papildināts Andrejs Reselis 17.06.2017

Izvēlaties tiešos produkta pārdāvējus.

Papildināts Andrejs Reselis 17.06.2017

Pārdevējus.

Kolta 17.06.2017

Diez par 105eur palielina ari? Vajadzēja pasūtīt palielināmo stiklu, tad noteikti būtu lielāks.

R resandr 21.12.2017

Kolta_Paldies Tev par doto padomu.
P.S Tavs komentārs, sakarā ar manu uzrakstīto sūdzību, kā brīdinājumu līdzcilvēkiem par Shopping Service krāpniecību ar MAXI SIZE KRĒMU kurš pielietojams citiem mērķiem, ir nevietā.
Bet, Tava prakse ar palielināmo stiklu, kuru, kā saprotu esi jau labi praktizējusi, un iesaki man, var noderēt tikai Tev pašai.