Sētas Aura SIA - Krāpšana

Aicinu personas nesadarboties ar uzņēmumu "sētas aura", kurš piedāvā dažādus labiekārtošanas un celtniecības pakalpojumus. Augusta sākumā pasūtījām voljeru sunim un par darbu veicām priekšapmaksu 50% apmērā no projekta summas. Tā kā uzņēmumam bija liela slodze darba izpilde tika plānota uz augusta beigām/septembra sākumu. No uzņēmuma puses darbi neritēja uz priekšu. Sazinoties ar pārstāvi, tika norādīts, ka ir problēmas ar darbiniekiem. Vienojāmies, ka no mūsu puses steigas nav, un darbu iespējams veikt oktobrī. Oktobrī, kad darbi bija jāveic, uzņēmums uzstādīšanas datumu vairākas reizes atkārtoti pārlika. Pēc tam kādu laiku nebija sazvanāms. Visbeidzot decembra sākumā kontaktējāmies un vienojāmies par projekta pārtraukšanu un priekšapmaksas atgriešanu līdz decembra 2. Nedēļai. Nauda atpakaļ pārskaitīta netika. "sētas aura" atgriešanas datumus pārceļ vairākkārt, un līdz šim brīdim atskaitījums nav veikts, kā rezultātā nākas secināt, ka uzņēmums darbojas krāpnieciski. Mūsu ģimene līdzekļus plāno atgūt, vēršoties tiesību sargājošās iestādēs, tikmēr aicinu citus būt uzmanīgiem sadarbībā ar iepriekš minēto uzņēmumu, kura vadītājs nav godprātīgs savu saistību izpildē.

I ilrgjefiho 06.01.2021

Deram, jūsu pieminētās tiesībsargājošās iestādes jūs pasūtīs trīs mājas tālāk?

S Saule 125 10.01.2021

Laura Liepiņa nosūtīju Jums ziņu.

K karlis12345 01.02.2021

ja nepārskaita, tad ir problēma uzņēmumā, nevajag steidzināt, cilvēks labi strādā, tāpēc ja ir radusies problēma, ir retums