Sētas Aura SIA - Krāpšana

Sveiciens visiem, kas grib sadarboties ar šo tā saukto firmiņu Sia''sētas aura'' un slēgt līgumus ar nu jau slaveno firmas galvu Matisu tolku. Kā redzat bezbailīgie vai neslinkie cilvēki, kas ir apkrāpti ir ierakstījuši sūdzības par šo konkrēto cilvēku. Lieta tāda, ka es atsaucu sūdzību uzrakstot, ka lieta ir atrisināta, jo matīss man sasolīja (uzsveru) . Ja es izņemšu sūdzību par viņu tad viņš man atmaksās manu avansu ko biju pirms pāris mēnešiem viņam iemaksājis par lieveņa izbūvi. Redziet ir viens, bet. Matīss atkal noziedēja kā rīta rassa. Viņš tik Sola un Sola atmaksāt. Viņš uzsvēra, ka sūdzības viņam traucējot biznesam. Mīļie draugi laiks visiem satikties un doties uz patērētāja biedrību, lai šim kungam aizklapētu jauko rūpalu. Viņi anulēs reģistrācijas nummuru un šim cilvēkam liegs oficiāli atvērt uz viņa vārda vel kādu firmu. Protams viņš varēs mēģināt uz cita vārda, bet nu tas lai paliek viņa paša izvēlei. Cik ilgi viņš apkrāps cilvēkus, kas viņam uzticas. Latvija ir maza un sods agri vai vēlu matīss tevi skars dievs nav mazais bērns un viņš visu redz. Mums ir jārīkojas, lai šādus krāpniekus izsvēpēt no celtniecības aprindām. Vienīgi vienoti mēs spēsim kautko mainīt.

H