AtrisinātaSētas Aura SIA - Krāpšana

Sveiki visiem. Uzmanieties no firmas Sia "Sētas Aura" valdes loceklis Matīss Tolks. Nodarbojās ar betona pakāpienu un citu betona izstrādājumu ražošanu un uzstādīšanu. Vis sākās ar to, ka meklēju cilvēkus, kas nodarbojās ar pakāpienu izveidi un atradu matīssa sludinājumu ss.com. Mani ieinteresēja, jo par viņu neatradu sūdzības. Tā viņu sazvanīju visu izrunājām uztaisīja līgumu. Matīssu lūdza pārskaitīt avansu pusi, lai var sākt pakāpienu izveidi. Tas ir pieminēts arī līgumā. Pirmā nedēļa, Matiss Sola iestrādāt pamatni, ok. Paiet nedēļa nekas Sveiki visiem. Uzmanieties no firmas Sia "Sētas Aura" valdes loceklis Matīss tolks. Nodarbojās ar betona pakāpienu un citu betona izstrādājumu ražošanu un uzstādīšanu. Vis sākās ar to, ka meklēju cilvēkus, kas nodarbojās ar pakāpienu izveidi un atradu Matīssa sludinājumu ss.com. Mani ieintresēja, jo par viņu neatradu sūdzības. Tā viņu sazvanīju visu izrunājām uztaisīja līgumu. Matīssu lūdza pārskaitīt avansu pusi, lai var sākt pakāpienu izveidi. Tas ir pieminēts arī līgumā. Pirmā nedēļa, matiss Sola iestrādāt pamatni, ok. Paiet nedēļa nekas nav izdarīts. Matīss Sola uz nākamo nedēļu un protams atkal nav nekas izdarīts. Solās vel pēc nedēļas atbraukt, esot vel viens objekts pa ceļam pie manis un tad var apvienot abus. Atkal tukša solīšana. Zvanu matisam viņš solās pats ierasties pēc nedēļas, jo strādnieki viņu esot pievīluši. Nu ok ar cerību gaidu, bet kārtējo reizi atkal matīss mani uzmet un neirodās. Zvanu viņam, bet neceļ uz sms neatbild. Zvanu no cita nummura tad pacēla. Teicu, ka termiņi tulīt cauri ar ko viņš atbildēja vienaldzīgi, ka visu saprotot un tā saruna beidzās. Nu termiņi cauri, bet matīss visam uzliek mīksto. Nu vienīgā iespēja ir brīdināt citus līdzpilsoņus neuzķerties uz šo firmeli. Griezīšos policijā ar iesniegumu un protams pie advokāta, lai ceļ prasību tiesā. Ja tomēr kādam ir bijis kontakts ar šo firmu un problēmas, tad atstājiet kometāru.lv izdarīts. Matīss Sola uz nākamo nedēļu un protams atkal nav nekas izdarīts. Solās vel pēc nedēļas atbraukt, esot vel viens objekts pa ceļam pie manis un tad var apvienot abus. Atkal tukša solīšana. Zvanu Matisam viņš solās pats ierasties pēc nedēļas, jo strādnieki viņu esot pievīluši. Nu ok ar cerību gaidu, bet kārtējo reizi atkal Matiss mani uzmet un neirodās. Zvanu viņam, bet neceļ uz sms neatbild. Zvanu no cita nummura tad pacēla. Teicu, ka termiņi tūlīt cauri ar ko viņš atbildēja vienaldzīgi, ka visu saprotot un tā saruna beidzās. Nu termiņi cauri, bet Matiss visam uzliek mīksto. Nu vienīgā iespēja ir brīdināt citus līdzpilsoņus neuzķerties uz šo firmeli. Griezīšos policijā ar iesniegumu un protams pie advokāta, lai ceļ prasību tiesā. Ja tomēr kādam ir bijis kontakts ar šo firmu un problēmas, tad atstājiet komentāru.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta haizivs4444 09.12.2020

Veicām vienošanos.