www.sudzibas.lv Servisa ICT Slikts serviss

Servisa ICT - Slikts serviss

Vienkārši drausmīgs serviss. Nodevu pa garantiju datoru. Gaidīju 3 nedēļas. Atsūtīja tādu pašu kā nodevu. Nododot norādīju ka nevaru ieslēgt. Saņemu un vēl jo projām nevar ieslēgt. Itkā kkas ar bateriju. Sūtīju atpakaļ. Pēc kāda laika saņemu ziņu ka mainīta pamatplate un skārienpaliktnis. Labi. Tagad vajadzētu strādāt. Saņemu un nekā. Ieslēgt vēl ar vien nav iespējams. To ka mainīts kaut kas var redzēt. Zvanu uz servisu un prasu kas par lietu? 2 reizes nevar Salabot datoru? Saņemu pretī attaisnojumus ka nav pirmā sūdzība, varbūt nekvalitatīvas detaļas nākot utt. Pieprasu kompensāciju, jo viss stāv uz vietas jau krietnu laiku. Atbild ka izveidos kompensācijas pieprasījumu ražotājam. Tas nozīmē gaidi vēl. Cik ilgi nav zināms. Tā man tas dators vizinās no Rīgas uz valku neskaitāmas reizes un jēgas nekādas. Summa arī nav mazā pa kādu tas tika pirkts. Ļoti nekvalitatīvs darbs no šī servisa puses. Noteikti neiesaku.

29.04.2020