www.sudzibas.lv Servisa ICT GARANTIJAS REMONTS

Servisa ICT - GARANTIJAS REMONTS

Tika nodots ipad garantijas remontā. Garantijas remonts notiek Lietuvā, tā kā jārēķinās ka viss notiks ļoti lēni! tika sniegta atbilde, ka viņi nekādas problēmas nekonstatējā, kaut gan ipad nedarbojas! :D tika piedāvāts maksas remonts par 420 eur! jo esot vizuāli defekti! patisībā ipad stāv vāciņos un nav neviena skrāpējuma! vienkārši naudas izkrāpšana! ikviens normāls cilvēks saprastu ka par tādu naudu var nopirkt jaunu ipad! :D žēl ka, čaļi izliekas par gudriem, bet nezina to ka APPle savu produkciju NEKAD neremontē! piedevām atbildi saņēmu ļoti sliktā latviešu valodā!

K kreditorsPG 28.08.2014

Apple mājas lapā nav norādes, ka minētais serviss būtu autorizēts garantijas nodrošinātājs, līdz ar to, laikam nav jābrīnās, ka viņi izdara, iespējams, pa savam, nevis tā, kā Apple nodrošina pakalpojumus citur.

Ventilators 28.08.2014

Kādā Apple mājas lapā tu gāji?
Ir divas lapas apple.lv un avad.lv un abās ir norādīti 3x centri tai skaitā pieminētais.

Servica ICT visu labo Lietuvā jau cik gadus. Vienīgi asus planšetnieki kaut kur zemāk uz dienvidiem iet.

Protams ka Apple remonti ja bojātas plates ir maksā kra sansiedz preces vērtību un tas jau arī zināms gadiem.