www.sudzibas.lv ServiceNet Slikts servis, neprofesionāli darbinieki

ServiceNet - Slikts servis, neprofesionāli darbinieki

Iedevu portatīvo uz garantijas remontu, bija jānomaina ventilators.

Darbinieki, mani neinformējot, visu ""iztīrīja"", dators tika atdots ar Fabrikas uzstādījumiem. Neviena saglabāta faila vai programmu.
Turklāt, jau nākamajā dienā to atdevu citam uzņēmumam, jo dators neslēdzās ilgi iekšā, pakustinot to, atslēdzās.

Tas tika atdots ar sabojātu tastatūras kabeli, pirms tam mēģinot ieskaidrot, ka uz kabeļa pie stiprinājuma ir ticis mitrums. Nebija pieskrūvēta viena eņģe, no 3 skrūvēm nebija neviena un plate šķībi bija iestutēta un ""īsojās"" pret korpusu. Arī akumulators nebija ielikts vietā kā nākas.

Lielisks serviss! Nekad neko no 1a.lv nepirkšu, ja garantijas remonts būs veicams pie servicenet.

15.10.2020

G

T Taisnīgums99 15.10.2020

Citi servisi iznjemot servicenet Latvija nav, nav svarigi vai perkat 1a, 220 maxima vai rimi.
Daudzu brendu datori nonak viena vieta.

Bet ar jusu logiku jums to nesaprast!