www.sudzibas.lv ServiceNet Nekompetenti darbinieki.

Service Net LV SIA - Nekompetenti darbinieki.

Tika nodots uz maksas remontu laptops, teica, ka jāmaina galvenā plate, lai gan biju pārliecināts, ka vaina tikai barošanas ligzdā. Piedāvāja veikt remontu - 360 eur... Atteicos, samaksāju diagnostikas naudu, iedevu laptopu paziņam, nomainīja ligzdu, viss strādā un paprasīja 20 eur...

N

Komentāri (14)

A Ampelmanis 12.04.2018

Drīzāk nevis nekompetenti, bet gan negodīgi. Gribēja "noslaukt" naudiņu... Tajā sfērā tā, diemžēl, ir izplatīta prakse.

Dainis 13.04.2018

Autorizēti servisi, parasti maina visu blokiem, tā nav nekāda krāpšana.

A Ampelmanis 13.04.2018

Tas ir tāpat kā, piemēram, izdegot auto lampiņai, servisā piedāvātu uzstādīt jaunu lukturi?

Dainis 13.04.2018

Nē tas gluži nav viens un tas pats, lampiņa jau skaitās kā bloks kuru arī nomainītu, nerunājiet muļķības.

Andris Sa 13.04.2018

Dainis pateica viss pareizi, oficiali servisi neko nelabo bet tikai maina. Remontet var pazina meistars vai mazas kaktu kontoras.

T Tong Po 15.04.2018

Ampelmani, nu nedirs. BMW serviss Tev nekad mūžā nepiedāvās kvēpu filtru izgriezt, tīrīt vai vēl kādu ķecerību darīt. Uzreiz pa 2+ štukām piedāvās mainīt pret jaunu. Tāpēc, ka autorizēts ražotāja serviss.
Savukārt, pie Koļas garāžā ar DPF izdarīs viskautko - piedāvās iztīrīt, "dedzināt", izgriezt pavisam, utt, lai vari braukt, tikai ne maiņu pret jaunu. Un pa mazām naudām. Viss vienkārši. Arī teiksi, ka autorizētais "kāš naudu"?

B Bijabuus 25.01.2019

Kam ir nauda ved uz autorizetu centru remontēt,kam nav tie iztiek ar kaktu meistariem,ir lētāk un ilgāk kalpo...
Autorizētie ieliks to pašu detaļu pa garantiju un pēc laiciņa nomirs tā detaļa.

W wadim 12.09.2019

есть у них гнезда и они их могут поменять. так что не понятно.

Andris Sa 13.04.2018

ServiceNet nekad neko nelaboja, tikai maina uz jaunam detalam. Ta bija 10 gadus atpakal un tagad ari ta pati.

W wadim 12.09.2019

ну не правда

Ventilators 15.04.2018

Sen tie laiki, kad katru sīkumu vairs nemaina vienu pašu vai nepārlodē. Autorizētie servi maina to, ko ražotājs ir noteicis un maina tik ilgi kamēr pieejamas rezerves daļas.

Sūdzība nevietā.

T Tong Po 15.04.2018

Viss ir vienkārši. Kad servisā čaļiem maz darba, tad viņi ir gatavi pačakarēties ar portu lodēšanām, lai kādu naudiņu nopelnītu. Servicenets savulaik ir piedāvājis arī portu pārlodēšanu. Ja sūdzības autoram nepiedāvāja, tad, vai nu darbinieku viņiem palicis pavisam maz, vai arī darba ļoti daudz, ka nav laiks krāmēties.
Portatīvajiem datoriem, lielākoties, ražotājs nepiedāvā atsevišķi barošanas ligzdu. PIedāvā vai nu barošanas plati vai visu mātes plati. Ja serviss vēlas piedāvāt porta pārlodēšanu, tad ir kaut kur jāsameklē atbilstošs, jāpasūta, kas ir lieks čakars, ja ikdienā ar tādiem darbiņiem nenodarbojas.
Bet nu, ja klients palika neapmierināts, tad jau klientu serviss sūdīgs - nav izskaidrojuši klientam, kāpēc piedāvā mainīt visu plati. Ja klientam tas tiktu izskaidrots, nedomāju, ka būtu sūdzība.

A aramiss 21.01.2019

O, jā!...šīs kantoris izceļas ar saviem servisa pieņēmējiem, īpaši ar vienu dārzeni, kuram ir tetovēta roka!...Izskatās, ka šīs indivīds ir dzīves neapmierināts un klienti viņam interesē vismazāk! Ja kāds zin to dārzeni ar tetovēto roku no ServiceNET LV SIA, tad pasveiciniet viņu un pasakiet, ka kādreiz viņam trāpīsies klients ar vājāku nervu sistēmu un tad viņš varēs ar dzēšgumiju dzēst nost savu tetovējumu atvainošanās vietā!

W wadim 12.09.2019

он даже по-русски уже заговорил, и нормайный чалс.
просто иногда надо маленько "встряхнуть" и все ок будет. а нервы беречь надо.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes