www.sudzibas.lv ServiceNet Portatīvo datoru remonts

ServiceNet SIA - Portatīvo datoru remonts

Labdien!Neiesaku griesties ServiceNet servisa centrā Mukusalas iela41B,Rīga.Nodevu uz diagnostiku portātivu datoru ACCER(bija apliets ar ūdeni), ServiceNet (Mukusalas iela41B,Rīga) darbinieki konstatēja mātes plates bojājumu,bija piedavāts nomainīt mātes plati(285.00EURO).Griezos citā servisa centra ELKOSERVICE(Rīga,Toma iela4)bija piedavātas krietmi zemākas remonta cenas,bet kad nodevu datoru izrādijās kā viss strāda un neko mainīt nevajag.ElkoService darbinieks veica datoru tīrišnu bez maksas(garantijas talons).Esmu ļoti apmierināta.Liels paldies ElkoService darbiniekiem.

BondsBonds 24.09.2014

Piedod, bet uz robežas starp objektīvo un neobjektīvo. Kas būtu, ja uz pirmo dotos nevis Servicenet, bet Elkoservice. Ņemot vērā šīs nozares specifiku viss varēja notikt arī otrādi.