www.sudzibas.lv ServiceNet Garantijas serviss

ServiceNet LV - Garantijas serviss

Man bija problēmas ar datora ekrānu. Tākā pirms tam biju ļoti apmierināta ar servisa darbību aiznesu pie viņiem. Biju ļoti pārsteigta ka pēkšņi viņi gribēja piestādīt man 430Ls reiķinu. Protams devos skaidroties kas noticis. Izrādās ka esot mana vaina: esot salējusi utt. Protams es atteicos no remonta un viņi vēl paprasīja naudu par diagnostiku. Pēc tam iedevu kādam datoristam un viņš teica ka tās esot pilnīgas muļķības un ka diagnostiku nemaz neesot veikuši. Un vakar runājot ar kādu draugu viņš man stāstīja ka viņam esot pateikuši to pašu. Līdz ar to esmu ļoti sarūgtināta par servisu. Viņiem tikai vajadzēja nomainīt mātes plati.
Un arī neesmu īpaši apmierināta kā viņi izturas pret klientu. Ja nu tā viņi turpinās tad zaudēs klientus.

V vicis 01.06.2010

Servicetnet ir riktigais skunis pilns ar liekeziem.Man parstaja klaviatura darboties.sie pasaka ka saliets kaut kas ir.Tacu es nekad neturu nekadus skidrumus tuvuma!!!Pluss vel, ka d atstaju vinu tur uz diagnostiku ar somu, tad sie vel atdeva ieplestu somu.superigs serviss man jau tik!Redeles tadiem vajag izdauzit.