ServiceNet - Bojājums

Š.g. 24. - 29. februārī nodevu savu portatīvo datoru uzņēmumam SIA "ServiceNet LV" profilakses remontam. Kad saņēmu preci atpakaļ, vizuāli to aplūkoju uz vietas, taču, neieslēdzot datoru, neievēroju radušos problēmu. Tikai aiznesot mājās un ieslēdzot datoru, ievēroju vizuālu defektu uz datora displeja – neizdzēšamu putekļu svītru. Mēģināju to nekavējoties notīrīt, taču konstatēju, ka defekts ir maniem spēkiem nenotīrāms. Nododot datoru profilakses remonta sākumā, tāda defekta uz displeja nebija.
Sazinājos ar uzņēmumu, aiznesu un parādīju datoru inženierim, kurš esot labojis, taču, kā jau tas bija gaidāms, uzņēmums savu vainu noliedza. Pirms tam dators manā īpašumā bija jau gadu kā - staipīts somā, kratīts lidmašīnā, bet nekad nekas slikta nebija noticis.

Mana kļūda ir tā, ka nepainteresējos par uzņēmumu pirms nesu nodot savu datoru - tikai paskatieties, sudzibas.lv ir pilns ar negatīvām atsauksmēm par SIA "ServiceNet" sniegto pakalpojumu kvalitāti.
Kā arī, ka neiesniedzu sūdzību ātrāk, lai laikus brīdinātu citus cilvēkus.

Lai šis gadījums kalpo kā man un jums par brīdinājumu nenest un nenodot savas ierīces šī uzņēmuma rokās. Ja nu tomēr nākas izmantot konkrētā uzņēmuma pakalpojumus, jo viņi ir oficiālais garantijas serviss Latvijā visām Asus precēm (t.sk. Lenovo, HP, Samsung u.c. zīmolu precēm), tad ieteicams piefiksēt savas ierīces stāvokli pirms nesat ar foto vai ideālajā gadījumā - veikt preču pieņemšanas un nodošanas aktu.

T Tong Po 11.07.2016

Jāsāk jau ar to, kur Februāris un kur Jūlijs! Visas pretenzijas par saņemtajiem pakalpojumiem ir iesniedzamas savlaicīgi un rakstveidā. Un, protams, saņemot jebkuru preci pēc remonta ir nepieciešams vienmēr veltīt tās 5 minūtes sava laika, lai ierīci iespēgtu, un pārliecinātos vai strādā. Saprotams, ka katrā firmā strādā arī paviršāki cilvēki, un jebkurā uzraudzības sistēmā var atrast robu, kad kāds pavirši izdarīts darbs iziet cauri visām kvalitātes uzraudzības sistēmām.
Bet šeit, turpat jau pusgadu pēc servisa apmeklējuma, tava sūdzība izklausās vismaz nenopietni!

K kreditorsPG 11.07.2016

Muķības! ServiceNet ir labākais un kvalitatīvākais datoru serviss no pieejamajiem Latvijā.

M mzWfW7z13YSYNzm 27.12.2016

Es ieteiktu noskaidrot, kā tu vari dabūt šos bojājumus. Es teiktu - staipot savu netīro datoru piekrāmētā somā, kā rezultātā abrazīvie netīrumi uz klaviatūras saskrāpēja matricu. esi vien pats. :)