Sergejs Spiridonovs

Sergey Spiridonov zanimajetsja s mashenichestvom.Jesli Vi hotite preobresti ili kupitj nedvizhimostj, upasi gospodj svjazivatsja s nim. On uzhe nadul pol goroda....budte ochenj ostorozhni!!!!!!!!!

V Viktorija 01.10.2003

Skazite pozaluista stalkivalsja li kto-nibudj s firmoj kotoraja nahoditsja po adresu Elizabetes 18.Tam kakaja-to firma zdaet kvartiri kotorie deljatsja na "svoi" i "nesvoi".I esli ti snimaes kvartiru "ne svoju"-t.e.cerez hozjaina kvartiri to eta usluga stoit 15Ls,a esli snimaes "svoju"-t.e. ih kvartiru firmi to usluga nicego ne stoit.

K karolina 03.10.2006

kto pisal pro sergeja spiridonova ----otzovitesj.kak s nim borotsja

Z zolins 04.12.2013

Vienkārši nelietīgs cilvēks - izīrē dzīvokli, līgumu noslēdz uz vairākiem gadiem, bet pēc pāris mēnešiem dzīvokli pārdod un pasaka pēdējā brīdī.