seppala - Seppala

Tā kā esmu SEPPALA klienta kartes īpašniece, Saņēmu sms no veikala SEPPALA , ka 16 un 17.02 var iegadaties preces ar 30% atlaidi. Sestdien pēcpusdienā ar ģimeni devāmies iepirkties uz tirdzniecibas centru Azur, iegājām arī SEPPALA, es sev neko piemērotu neatradu, dēls piemērīja sev 2 kreklus, bet īsti tā neviens negāja pie sirds , uzlika tos uz pakaramā un aiznesa atpakal vietā. Tad mēs devāmies uz RIMI, iepirkām pārtiku, pēc tam Drogās iepirkāmies un gājām veikalā uz izeju.....bija liels pārsteigums....pie veikala izejas nostājas priekšā apsargs ar rāciju rokā un saka, ka mēs esam aizturēti, jo neesot norekinajusies par preci veikalā SEPPALA? Es biju šokā, jo neko tur nepirkām. Apsargs lika mums doties uz veikalu, aizgajām, prasu uz kāda pamata un ar kādam tiesībām vispār mūs aiztur? Veikala pardevēja, nepiefiksēju vārdu( miesās apaļiga sieviete) atbild: jūs zināt kā pie mums zog?....jauneklis ( man dēls 18 gadi) izejot no vekala esot atskatījies un paskatijies man acīs, .... nu jā, ja paskatās pārdevējai acis, tas nozimē ka zog? Vispar jau jābrinās, kā šajā SEPPALA veikalā stradā pārdevēji, kā var kaut ko nozagt , ja veikalā vien ir pāris pircēji utt. uz kāda pamata katru veikala apmeklētaju var uzskatīt par potencialo zagli un galvenais, ka par šo situāciju ne veikala pārdevēja, ne apsargs tā ari neatvainojās.

I

Minesota 17.02.2013

Pareizi: katrā pircējā pārdevējs saskata zagli!

G Gunchaa 18.02.2013

Tā ir visas mūsu sabiedrības problēma, un dažiem zagšana ir kā hobijs. Un neapskaužu apsargu darbu, tas prasa stiprus nervus. Arī man dažreiz apsargi ir staigājuši pakaļ burtiski uzglūnot uz katra soļa, pat vienreiz ir kārtīgi izkratījuši kabatas, par to es protams nevienam nesūdzos, jo tas ir viņu darbs, un es to labi saprotu. Tā vēl pie mums būs diezgan ilgi, kamēr nemainīsies pati sabiedrība. Arī pats ļoti bieži ar ģimeni iepērkos Seppala veikalos un par šo veikalu tīklu var teikt tikai to labāko, protams ir gadījušies arī pa kādam nepatīkamam brīdim, bet tas ir visur. Kā saka, "kurš vainīgs, tas bailīgs", ta, ka neredzu vispār pamata šāda veida sūdzībām.