www.sudzibas.lv Senior Group Neprofesionāla attieksme, slikta kompānija

Senior Group - Neprofesionāla attieksme, slikta kompānija

Iesaku potenciālos darbiniekus neuzķerties uz Francijā bāzētās "Senior Group" kompānijas darba piedāvājumiem, ieraugot reklāmas facebook.com un citos sociālajos tīklos. Interesentam noklikšķinot uz attiecīgās "Senior Group" reklāmas kompānija iegūst darba meklētāja telefonu, e-pasta adresi un citus personas datus, kas norādīti, reģistrējoties facebook.com, vēlāk personāla daļas pārstāvji uzmācīgi zvana šiem cilvēkiem, piedāvājot darbu. Aizbraucot uz interviju Rīgā, baznīcas ielā, lai (manā gadījumā) runātu par komunikatora vakanci, jūtama nepatīkama attieksme gan no personāla daļas vadītāja, gan vadošās komunikatores, jaušami neadekvāta padomju stereotipu ietekme šajās personās kā arī sliktas latviešu valodas zināšanas, jo pamatā darbinieki ir krievu tautības cilvēki. Intervijas procesā tika izstāstīts kā nekrietnā veidā, izmantojot sociālos tīklus, bez pašu klientu un potenciālo darbinieku piekrišanas tiek iegūti viņu dati, pat neatļauti izmantoti, izdarot zvanus un e-pasta sūtījumus, kā arī informācija un potenciālo darbinieku vai klientu dati (bez šo personu atļaujas) tiek uzturēti šī starptautiskā uzņēmuma mājas lapā. Ir atsevišķas ši uzņēmuma struktūrvienīgas, kuru uzdevums visas darba dienas laikā ir zvanīties uz neatļauti iegūtajiem, sociālajos tīklos ievietotajiem privātpersonu tālruņa numuriem. Neiesaku stāties darba attiecībās ar šo privātuzņēmumu, kura vadītājs Rīgā pat nepārzina latviešu valodu.

L

Komentāri (3)

N Normunds Gregorius 15.02.2022

Pilnīgi atbalstu sūdzību par senior group! Ļoti pretīga un krāpnieciskā kompānija. Neiesaku dibināt ar viņiem darba attiecības: uzņēmuma līgums, A slimības lapa netiek apmaksāta. Darba maiņa 13 stundas, bet algas izdrukā raksta ka 8 stundas. Kadru daļas priekšnieks skaidro, la 4 stundu neapmaksāta starpība or pusdienas pārtraukums, pastaigas pa veikaliem in smeķēšanas pauses!

N Normunds Gregorius 15.02.2022

12 stundu maiņa

K KFŽ 17.02.2022

Strādāju tur par aprūpētāju 1 gadu, patika ka varēju izvēlēties savu darba grafiku un vizīšu skailti. Cik vizītes ņemšu, tik arī nopelnīšu, viss skaidrs (pamanīju, ka maksāja pat vairāk, jo par labu darbu ir paredzētas prēmijas). Ja strādāt ātri un efektīvi, 8 apmaksātās vizītes var paveikt pat 6-7 stundu laikā, un maksā par vizītēm, nevis par stundām. Bet protams, ja lēni kusties, neko nepaspēsi)) Pārtraukumos starp vizītēm gan nesmēķēju, bet apvienoju darbu šajā kompānijā ar Samāriešiem. Starp citu Senjor Grupā maksāja vairāk, viņiem ir augstākā likme. Un patīkami klienti manā rajonā!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes