Sender.lv - Krāpšana

SENDER.LV
Esiet uzmanīgi no šī krāpnieku kantora! Biju jau par viņiem aizmirsis, bet šodien viņi par sevi atgādināja. Vairāk kā mēnesi atpakaļ, caur viņiem mēģināju nosūtīt paciņu. Aizpildīju pasūtījumu un veicu apmaksu. Pēc laika saņemu no viņam e-pastu, ka nevarot par to cenu izpildīt pasūtījumu un nepieciešama piemaksa 12e. Man tas izskatījās nepieņemami, jo formējot pasūtījumu, es pats to cenu neizdomāju, bet veicu apmaksu ar karti viņu mājaslapa. Tādu, kā viņi aprēķināja. Ap 50 eiro. Līdz pat šodienai, naudu viņi man nav atmaksājusi. Tā vietā, šodien saņemu zvanu no šī krāpnieku kantora. Viņi uzdevās par DHL un izlikās itkā pasūtījumu es esmu veicis pagājušo ceturtdien un lai to varētu izpildīt, nepieciešams piemaksāt 20 eiro. Gan jau vēl pēc mēneša zvanīs un jautās piemaksāt 30 eiro. Es tik domāju, labi Štruns ar tiem 50 eiro. labi, ka paku nenosūtīju ar viņiem. Diez vai adresātu sasniegtu!

Nesūti! Lai priecīgi Ziemassvētki!

D Didzis Čipens 11.08.2023

Nezinu, izlasīju šo vēsti jau pēc tam, kad biju veicis pasūtījumu ar paša izvēlētu kurjeru caur šo kompāniju. Kaut arī pasūtījumu veicu pēc darba laika, informācijas apmaiņa notika. Pat pārbaudīja saņēmēja adreses korektumu. Tikko atdevu kurjerkompānijai paciņu, standarta pakalpojums. Ja arī kaut ko piemaksāju vairāk, kā, vēršoties pie kurjerkompānijas pa tiešo, tad par starpniecības pakalpojumu. Mājas lapā pilna atskaite par pakalpojuma statusu un saite uz paciņas izsekošanu.