Semināru un konsultāciju centrs LETIJA - Nekvalitatīvs pakalpojums

Cienītie, uzmanieties no šīs firmas. Paprasa naudu avansā par semināriem, nevar savākt grupu un tad neatgriež naudu!! Tur strādā divas krāpnieces, Gundega Eglīte un Evita Osīte. Organizācija un attieksme briesmīga. Nezinu, kā vispār kāds ar šim afēristēm sadarbojas. UZMANIETIES!

D

L Laila 23.04.2010

Jā mums arī tā bija, ļoti rupja attieksme, nevienam neiesaku!!! Vispār, traģisks normālas komunikācijas trūkums.

L Laila 23.04.2010

Tā ir viņas bilde ko varēja internetā atrast.

B Brunis 26.10.2010

Man arī bija drīšana ar personu vārdā Evita Osīte. Ja jums gadās savā dzīvē viņu sastapt, ejiet ar līkumu un ātri, neiesaistieties ne kādos darījumos un sarunās. Pat ja attiecības pārtrauksiet, ši drausmīgā persona jūs vajās vel vairākus gadus. Pazīmes- uzvedas kā tirgus tante, emocionāli nestabila, iespējams, slimo ar šizofrēniju. Vienvārdsakot MANIAKĀLA SOCIOPĀTE. Neiztrūkstoši, iedomājas esam sevi par ļoti gudru jebkurā jautājumā. Varētu vel daudz ko pastāstīt...UZMANIETIES!!!

J Ju 26.10.2010

man uz darba e-pastu katru dienu naak no vinjiem piedaavaajumi :D noriebaas jau!!!

R Rincis 17.01.2011

Sociopāts ir tas, kurš raksta šādas "kļauzas"!

A Anda Petrova 26.03.2011

Pilnīgi piekrītu autorei - man arī ir ĻOTI negatīva pieredze ar Letiju un Evitu Osīti - konkrēti - attieksme. Ja ar šādu attieksmi var strādāt MACĪBU un KONSULTĀCIJU centrā, tad, diemžēl, arī uzņēmuma vadībai ir problēmas ar galvu.
Iesaku izvairīties no konkrētā uzņēmuma un konkrētās personas.

P Pops 26.03.2011

A es domāju, ka garīgais seminārs, bet šeit izrādās kaut kāda bābu tusēšanās vieta.

R Renāte 29.03.2011

Redz kā bumerangs atgriežas Osītes kundzei. Rinci, vari viņu neaizstāvēt, ja vien neesi Evita osīte. Viņa kā reiz raksta anonīmas sūdzības par citiem un Tavs komentārs arī attiecas uz viņu.