www.sudzibas.lv SCOOP Slikta attieksme, krāpniecība

SCOOP - Slikta attieksme, krāpniecība

Nu tad lai zin visi!
Uzņēmums "scoop" talsos, jeb

arī es, vēlos pabrīdināt šīs iestādes apmeklētājus un "topošos / potencionālos darba meklētājus"!
Par cik uzņēmuma īpašniekiem nav nekādas vēlēšanās konfliktu atrisināt neiesaistot apkārtējos, pastāstīšu to, kas bija manā pieredzē, atrodoties darba attiecībās sia "scoop"!
Darba devējs ģirts sāka uzkraut uz maniem pleciem daudz reizes vairāk (amatam neatbilstošus) pienākumus. Amats man bija - trauku mazgātāja, bet beigās strādāju (par to pašu trauku mazgātājas algu) , kā pavāra palīgs, apkopēja u. C.
Pagāja laiks un sanāca tā, kad bija veselības problēmas, dēļ kurām no ārsta tika izsniegta "lapa". Uzreiz pēc ārsta apmeklējuma ziņoju darba devējam, par "lapas" sākuma datumu, uz kuru saņēmu atbildi - jā, ok! Pagāja laiks kad lapu noslēdza, zvanīju uzreiz darbam, ka varu atsākt darbu, bet atpakaļ saņēmu atbildi - tu sen esi atlaista! Līdz ar to rodas jautājums - kā iespējams atlaist cilvēku no darba, kamēr atrodas uz "lapas"? Un kā ir iespējama situācija, kad darba devējs nemāk un negrib pateikt datumu, ar kuru tu esi itkā atlaists? - vai ja tāda situācija ir radusies, nav vajadzība mani painformēt?
... Un ar šo arī viss murgs sākās!
Izbeidzot darba attiecības, sāku gaidīt savu nopelnīto naudu, tomēr, vēl līdz šai dienai neesmu saņēmusi visu nopelnīto naudu! Ģirts izmaksāja tikai nelielu daļu no nopelnītās algas, bet to pašu izmaksāja tikai tad, kad sāku pieprasīt naudu!
Līdz ko sāku pieprasīt pārējo samaksu, no ģirta puses sākas manis aizvainojošu frāžu, vārdu izteicieni (protams, ka tie bija necenzēti) . Ja jau šis cilvēks ir tik superīgs uzņēmējs, tad ar kādām tiesībām drīkst aizvainot savus darbiniekus ar rupjiem vārdiem?
Par cik zināms, ka ģirta sieva - iveta skaitās arī kā uzņēmuma līdzīpašniece, vērsos arī pie viņas, lai sakārtotu visu par un ap finansēm, kas nebija nokārtotas starp sia "scoop" un mani, kā darba ņēmēju. No ivetas saņēmu atbildi - principa pēc, atlikušo algas daļu neizmaksāsim, jo tu mūs uzmeti paņemot "lapu" esot darba attiecībās!
Protams, kad izvērtējot situāciju un saprotot, ka ģirts maksāt man netaisās neko, painformēju viņu par to, kad lūgšu palīdzību valsts iestādēm (darba inspekcijai / pvd) , lai izcīnītu savu taisnību, un ģirta atbilde bija - jā droši, čau!
Kā jau biju solījusi, arī vērsos visās institūcijās ar iesniegumiem, un par cik neesmu vienīgā kas par šo "iestādi" uzrakstījusi sūdzību, valsts institūcijas jau rīkojas!
Cerams, kad arī pārējās meitenes kam ir līdzīgi stāsti saņemsies, un kopā mēs padarīsim citiem zināmu šī "lieliskā uzņēmēja" noslēpumu:)

D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes