Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme with Liguid-Keratin - Matu krāsa izraisija alerģisku reakciju

Labdien aizgāju 05.02. 2013. Imantā uz veikalu MEGO un tur nopirku matu krāsu Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme with Liguid-Keratin tonis G3 Trifeles. Nokrāsojot matus ar šo krāsu un izmazgājot pēc kāda laika sāku just kad mana galvas āda nepatīkami dedzina,sāp un pat niez.Tad nolēmu izmazgāt matus vel reiz, bet nekas nemainās turpinās tādas pašas sajūtas.Visu laiku no tās dienas kad sāku krāsot matus lietoju tikai šīs firmas matu krāsas un ne vienu reizi neko tādu nebiju izjutusi kā šoreiz.Krāsoju matus jau gadus 10 ar šīs firmas krāsām.

I

U unicorn 07.02.2013

nav ko sūdus pirkt!

K Kris 11.02.2013

MEGO veikalā???!!!
Iesako pirkt profesiaonālas matu krāsas šim nolūkam paredzētos veikalos/salonos.
Diemžēl es arī pēc Palette krāsas sāku zaudēt matus, bet tiklīdz namainīju uz citu matu krāsu - visi simptomi pazuda kā ar roku noņemti :)

N neitral113 03.05.2013

katrā matukrāsas instrukcijā ir taču rakstīts ka var izraisīt alerģisku reakciju, un tas nenozīme ka visu laiku nebija un tātad nevar būt! tāpat tur ir rakstīts, no sākuma pārbaudiet uz rokas ādas, vai neparādisies alerģija.