Scandtransport.lv / SIA "CARSHINE.LV" - Krāpšana

Labdien,

Vēlos informēt par šīs pārvadājumu firmas SIA '' Scandtransport'' krāpšanu.

Nodevu paku 5.05.2012 datumā solijās ,ka 07.05 būs uz vietas Norvēģijā, bet sanāca nedaudz savādāk.
08.05 šī firma zvanija, ka būsim pēc 3h klāt vai būsiet mājas. Es kā gaidu tā gaidu līdz pat pulksten 18.00 , bet nekā.
Zvanos vairākas dienas - neceļ.
Tad saņēmu sms - esam iestiguši kalnos.
Es ,protams, kā jau cilvēks saprotu.. viss kaut kas jau var gadīties, labi gaidam !
Pēc 3 dienām zvanos/rakstu - nav atbildes .. Tad pazvanija man kāds radinieks un šī firma atbild ka sūtijums atrodas Oslo, bet pagaidiet , kur tad palika lielā problēma ar lielo iestigšanu kalnos. esmu nesaprašanā tā teikt.
Protams, atkal solojumi līdz 7dienai pasūtijums būs pie Jums, bet pienak svētdiena un NEKĀ.
Zvanu atkal - neceļ, sūtu ēpastu - atbild, ka dos ziņu , kad veiks sūtijuma piegādi uz manu adresi - kkā līdz sim brīdim - NEKĀ!
Teicu ,ka velos kompensāciju ,protams,atbildēja , ka nekādu problēmu.. un kopš šī brīža klusums - neziņas ne miņas.

Takā vēlos brīdināt - neiesaistieties darijumos ar šo firmu.

Personīgi mans zaudējums šobrīd ir 160ls dēļ šīs firmas alkatības.

L Lietotājs 25.05.2012

Varu tikai atkal pievienoties. Man nav ne jausmas, kā no viņiem naudu dabūt atpakaļ. Nav gan tik liela summa, kā augstāk minētajā gadījumā, bet tomēr. mantām pakaļ vēl nav atbraukuši-tagad arī vairs nemaz tas nav vajadzīgs. Vienīgais, ko gribu-dabūt atpakaļ naudu.

L Lietotājs 25.05.2012

Un jā-man arī bija teksti par aizputināšanu uz kalnu pārejas. Un arī ceļā pie manis kurjers bija Oslo un pēc pāris dienām solījās jau būt klāt. Iztērēts laiks un nauda+patiesībā, zaudējmi, jo tagad drīz došos prom un mantas paliks te-nekur nenosūtītas.

K kirikiri 25.05.2012

Ufff, es biju gudrāks, jo arī pateica maksāt, bet teicu ka veikšu pecmaksu :)