www.sudzibas.lv Savashome.lv Nolteikti sūtīšu vēl

Savashome.lv - Nolteikti sūtīšu vēl

Cīnījos ar bieži parādījušajām mazajām pumpiņām uz sejas. . Draudzene ieteica nopikt zīda spilvendrānas pasūtīju zīda spilvendrānas no savashome.lv. Pēc mēneša lietošanas varu teikt, ka esmu ļoti priecīga ar rezultātiem manas sejas problēmas ir samazinājušās, un papildus tam uzlabojies arī matu stāvoklis. Savashome.lv spilvendrāni snieguši ievērojamu labvēlīgu ietekmi uz ādu un matiem. Noteikti iesaku citiem, kuri saskaras ar līdzīgām problēmām.

Velvetpopstar 18.01.2024

Administrācija lūdzu sekojiet ko publicē un dzēsiet šis viltus atsauksmes ārā, jo šī ir sūdzību lapa, nevis atsauksmes.lv.

ž žurcis 18.01.2024

Kas par mazajām pumpiņām? Jāiet pie dermatologa nevis jāārstējas uz savu galvu ar kaut kādām spilvendrānām.

Js jau tev patik sita homeopatija, tad matu stāvokli varot uzlabot pīļu sū_i.