www.sudzibas.lv Savashome.lv Ļoti slikta kvalitāte

Savashome.lv - Ļoti slikta kvalitāte

Premium satīna "yam" gultasveļai satriecoši slikta kvalitāte! Pirmajā lietošanas nedēļā spilvendrānām parādījās arī pirmās lietojuma pazīmes - materiāls sāka savelties, audums vairs nebija gluds, ar spīdumu. Ja šo vēl biju gatava paciest, tad pamatigu šoku piedzīvoju pirmajā mazgāšanas reizē: materiāls 30 grādos laiž nost krāsu, un ne tikai minimāli, bet tā, ka sakrāsoja arī citus apģērba gabalus. Mans violetais džemperītis un vīra zilais krekls tagad ieguvuši neglītu dzeltenīgu nokrāsu. E-pastā saņēmu atbildi, ka kopš piegādes brīža gultasveļa jau 3 mēnešus esot lietota un tādēļ pirkums netiks pieņemts atpakaļ, nauda netiks atmaksāta. Tas nekas, ka reāli vairāk kā 2 mēnešus tā man nostāvēja skapī. Nu ok - pārdzīvošu. Toties tagad brīdinu citus - vismaz gultasveļu šajā veikalā nepērciet! Jo - jau jau šāda viņiem skaitās premium klase, tad kāda kvalitāte varētu būt nepremium? ! Starp citu, termiņi arī netiek ievēroti, pec 9 gaidīšanas dienām man nācās zvanīt un meklēt, kur kavējas mans pasūtījums.

I