Savashome.lv - Krāpšana

Pasūtīju preces šajā internetveikalā, tik negatīva pieredze man bija pirmoreizi, tādēļ vēlos pabrīdināt, lai labāk izvēlaties citu internetveikalu.
Pirmkārt, piegāde mājaslapā norādīta 1-3 dienas, realitātē, pasūtīju preci 23.04. , saņēmu izsekošanas kodu, lai gan prece nebija nodota dpd, kad 27.04. Sazinājos ar veikalu, man apgalvoja, ka prece jau ir Rīgā, pagaidīju līdz 02.05. , preces joprojām nebija, atkārtoti painteresējos, kur ir prece, man atkal atsūtīja izsekošanas kodu, neko nepaskaidrojot, zvanīju veikalam, man atbildēja, ka preces kavējoties, lai gan 2x rakstot viņiem, es par to netiku brīdināta, tādēļ prasīju, lai atgriež naudu un tajā pašā dienā prece tika izsūtīta, 05.05. Es preci saņēmu, ja nebūtu pati interesējusies, iespējams szņemtu vēl vēlāk.
Otrkārt, veikals norāda, ka pārdod premium satīna spilvena un segas pārvalkus, lai gan atsūtīja parastu kokvilnu, tā kā pasūtīju arī satīna palagu un parastās kokvilnas komplektu, bija acīmredzama starpība materiālā, par ko rakstīju veikalam, bet viņi neatzina kļūdu, drīzāk pretēji - norāda, ka viss ir pareizi, no kā var secināt, ka apzināti krāpjas.
Pēc vairākiem zvaniem un vēstulēm tomēr piekrita ņemt preci atpakaļ un naudu atgrieza, bet labāk aiztaupiet sev šo visu un neiepērkaties šajā internetveikalā.

M Mansvards2 28.10.2022

Gultas veļas kvalitāte līdzinās lētajai sintētikai. Nopirku premium kvalitātes satīnu, bet elektrizējas kā sintētika. Lieki piebilst, ka atgriezt naudu atteicās.

R rulle666 17.06.2023

Nopirku Sava internet veikalā satīna palagu,kvalitāte ir vienkārši briesmīga ļoti plāna sintētiska lupatiņa,esmu vīlusies par šo veikalu.Pārdomājiet pirms kautko gribat iegādāties šajā veikalā.

K Klients 14.08.2023

Pasūtīju bērna gultas veļu, puikam. Atnāca pilnīgi kas cits , roza krāsa. Sazinājos , jo puikas zilajā gultiņa neder roza gultasveļa , atbildēja ar e-pastu pēc pāris dienām k atvainojas un tiks atsūtīts Istais komplekts . Pagājusi nedēļa , nav ne preces atgriešanas koda , ne preces . Rakstiju e-pastu, uz kuru atbildi saņemt nevaru. Dzemdības pavisam drīz un savu noskatīto komplektu man neredzēt . Taka esmu gaidības , šis man nepavisam nebija vajadzigs, jau pietiek lietas ko domāt . No šis mājaslapas vairs neko nesutisu, un iesaku arī citiem netērēt savu laiku un pacietību!