www.sudzibas.lv Šausmas Šeherezade, Pufa, vilnis un citi ir pazuduši

Šausmas - Šeherezade, Pufa, vilnis un citi ir pazuduši

Sākotnēji ieceltā sūdzību izskatīšanas komisija augstākmineto personvārdu izskatā ir zudusi un neizskata sūdzības pēc būtības jau sen.

A Anna 09.05.2010

Man atkal Rēzija tīri tā neko, bet tā jau gaumes lieta.

P Pufa 09.05.2010

Man arī viņa patika līdz brīdim kamēr nesāka rokas plātīt un žūrijās sēdēt.

A Anna 10.05.2010

Čau Pufiņ! Skatos šodien svari mani iepriecina-atkal kilograms mazāk!

P pufa 10.05.2010

Čau, Anna! Skatos, būs man te viens klons uzradies...varu tikai nojaust, kurš te varētu klonēties. Un liekas, tev arī klons, jo tu tā neraksti. un klon, Pufa, sameklē sev krustvecākus, kas tev iedod citu niku.;P

A Anna 11.05.2010

Kāds klons. Es pati visu laiku ar tevi un citiem sarakstos.

Mamma 11.05.2010

Es LNT neskatos. Tas klons ir kaut kāda sīkā. Lai jau raksta interesanti palasīties pat smieklīgi un uzlabo omu. man tās acis atkal sāp, vējš uz lauka tā sapūta. Labāk iešu uz lauka pastrādāt, skatos traktors jau atbraucis.

P Pufa 11.05.2010

Kumelīšu komprese šādām lietām būs neaizstājama, pamēģini. Es arī domāju ka kaut kāda sīkā te ņemas.

A Anna 11.05.2010

Nu esu jau atpakaļ. Nesanāca nekāda strādāšana man uz lauka, jo traktorists aizbrauca uz mehāniskajām pēc eļļas savam traktoram.Izskatījās gan ka šis uz centra bodi nogriezās, jo tās saguris bija.Dzirdēju, ka šis vakar Anneniekos cūku bērēs bijis pie Miķeļa. Kā to sīko varētu izskaitļot.

P Pufa 11.05.2010

Sakam lai piesakās brīvprātīgi un tad tai sīkajai nekas nebūs.

P Pufa 11.05.2010

Tā jau šī tev skries un atzīsies!

S Sīkā 11.05.2010

Nu labi, labi atzīstos, ka klonēju jūs, māsas. Man drīz būs14, bet augumā esu kā 16. piedodiet, atvainojiet ka tā man tāda daba.Nākotnē varbūt labošos.

Mamma 11.05.2010

Pufiņ, mums fanes! Re kā atdarina, gandrīz ticami jau sanāk. Paldies par padomu par to kumelīšu kompresēm, vakarā noteikti uztaisīšu.

S Sīkā 11.05.2010

Kumelīšu kompresei ievelkoties palūdz, lai mamma tev palasa kādu interesantu pasaku.

Sīkā tev jāmācās nav?

S Sīkā 11.05.2010

Ir jāmācās, bet var arī nemācīties, ja gudrība atļauj. Es esmu ļoti gudra. Citi nav tik gudri. Es piemēram zinu ka jāņu nakti satikties ar puišiem var būt ne bez sekām.

Sīkā tu esi čalis.

P pufa 11.05.2010

Sveika. Anna!skatos, tu jau pa dienu ar manu klonu labi esi sapratusies... Kur tev traktors Rīgas ielā? tu tak Rīgā dzīvoji, vismaz pag. vasaru! un acīm vislabāk melnās tējas kompresi tavam vecumam, neesi tak vairs nekāda jaunā. ieliec melnās tējas biezumus marlīte un liec uz acīm- tāds acu gaišums būs, ka manīsi, kura es pati, kura- klons. jāaizstaigā uz piefozendu, jāpaskata, kā dēls siltumnīcai jumtu iestiklojis, tūlīt jau tomāti zemē jāliek.

S Sīkā 11.05.2010

Kapēc tu mani par čali nosauci?Tāpēc ka meitenes par tādām lietām parasti nerunā bet es runāju! jāņos tiešām nevar ar apreibušiem umņikiem vazāties, jo var notikt tā ka es ar vienu mazgadīgo staigāju šim pienāk cits jautrietis klāt, šie saplūcās, manējam zila acs, otram nekas un man pēc tam visi jāņi ar zilacainu čibriku jāpavada. Tu gribi lai visi pa mani reāli ierēc? Ja kas čalis i par kumelītēm nezinātu tiem tik skūteri un prezervatīvi pa prātu. Kāpec jūs mani par sīko vispār saucat, tāpēc ka jums vismaz 18 gadi?

Mamma 11.05.2010

Pufiņ, melno tēju uz acīm nevar likt tur tak krāsvielas lieklāt. Kāda es izskatīšos ar tumšiem riņķiem uz acīm?Pēc bomža. Nezin kāpēc tu domā ka es Rīgā dzīvoju?

P pufa 12.05.2010

Tu tak pati stāstīji, ka esi rīdziniece, gaudojies, ka nav dārziņa, sēnes ar neaug aiz loga utt., liekas, ka par bolderāju vai vecmīlgrāvi vai tik nepieminēji. nekādi tumši loki nepaliek, tikai dzirkstoši seksīgs skatiens gan. un, sīkā, kas tu pa ielu staigā čibriku izvilkusi?! čibriks jau tevi ar nodeva, ka esi čalis.