www.sudzibas.lv Šausmas Šeherezade, Pufa, vilnis un citi ir pazuduši

Šausmas - Šeherezade, Pufa, vilnis un citi ir pazuduši

Sākotnēji ieceltā sūdzību izskatīšanas komisija augstākmineto personvārdu izskatā ir zudusi un neizskata sūdzības pēc būtības jau sen.

V Vilnis 05.05.2010

Nav vērts bojāt nervus, stulbu un nepamatotu sūdzību dēļ. Daļu nav iespējams izvērtēt, jo nebiju uz vietas, tā kā samierinies.

P Pufa 05.05.2010

Tu neesi tas vilnis. Tu esi cits vilnis.

V Vilnis 05.05.2010

Nevar būt.

H harijs 05.05.2010

Ak mī un žē, - pa vienam novāca!

Mamma 06.05.2010

Ko niekus tepat esam un aiz bada knapi dvešam. Sūdzības sit augstu vilni krīzes skartie komunālie ielas zvilni.

P pufa 06.05.2010

Eu, tu, zaraza, "pufa" !!!ko piesavinies manu niku! Uģi esmu sveika, pie dzīvības.arī šet šur tur esmu manāma, bet Šehe, Vilnis, Kornēlika gan nav manīti... :(

Mamma 06.05.2010

Par mani jau esat aizmirsuši. Tā jau nomirt var un neviens pat neatcerēsies.

Mamma 06.05.2010

Čau bars! Vakar atkal ķibele gadījās jaunā lelle atkal gaisu laiž nost.

Mamma 06.05.2010

Lasu sūdzību par saldējumu. Nelieši kārdinātāji. Tagad man arī gribas saldējumu. Nu kātā var kaitināt vecu resnu sievu!

Mamma 06.05.2010

Anna aizej uz operu, - tur ļaudis dzied un smejas.

Mamma 06.05.2010

Agenskalns, Bastejkalns - tur nemeklējiet pazudušos biedrus. Alfa - tas tik ir kaut kas! Tur var atrast sen neredzētus radus, draugus un paziņas.

Mamma 06.05.2010

Nepiekrītu Ugam. Pats visus aizmirsis un nemak atrast tik mazā valstī kā Latvija.

P Pufa 07.05.2010

Tiko zvanīja Šeherezade un teica, ka drīz mums pieslēgsies.

P pufa 07.05.2010

tu, zaraza, neliete/-is, ko lieto manu niku?!! Čau, Anna, kā ar liekajiem kilo, kuri tevi tik dikti mocīja pagvasaru? vismaz krunkas būs mazāk, tās kaulainās kā šarpeji- vienās krunkās. lečo sabrūvēji ziemai?

Mamma 08.05.2010

Čau Pufiņ, neticēsi bet par 8 kilogramiem esmu notievējusi. Gandrīz vairs neēdu gaļu, pērku ābolus un kāpostus, reizēm burkānus. Vāru skābu kāpostu zupas katru dienu. Tas palīdz izvadīt lieko šķidrumu. Vēl dzeru tabletes lai šķidrums neuzkrājas organismā. Daudz staigāju pa svaigu gaisu. Krunku nav un jūtos labāk. Lečo netaisīju jo dakters teica ka man nedrīkst ēst tomātus un sarkanus augļus un dārzeņus. Nelietoju arī vairs piena produktus un cukuru. Maizīti ēdu tikai rupjo vai graudu maizi- tas uzlabo smadzeņu darbību. Sāku daudz labāk atcerēties un vairs nejūk cipari galvā. Ceru vēl vismaz 12 kilogramus nomest. Galvenais daudz kustēties.

P pufa 08.05.2010

kāpēc katru dienu vāri to zupu, uzvāri tak uzreiz kādām 3-4 dienām! tā tak ekonomiskāk. es ar ķeršos pie minesotas zupas vārīšanas un ēšanas, savādāk mīlas rokturi tik lieli saauguši, kā kāds ieķeras tā vairs vaļā nelaiž. a pārmaiņas tad gribas.

A Anna 09.05.2010

Kas tas ir mīlas rokturi? Pirmo reizi dzirdu! Un kas ir Minesotas zupa? Arī pirmoreizi dzirdu! Esmu dzirdējis, ka ir tāda Minestrones zupa. Ja tas ir kaut kas labs, padalies ar citiem. Un es esmu dzirdējusi, ka kāpostu zupa no glabāšanas nebojājas un pat kļūst gardāka, bet kaut kā svaigs ēdiens vairāk man iet pie sirds.

P pufa 09.05.2010

"mīlas rokturīši" ir tie paši, ko citas sauc par "ziemas riepām", jo padomā loģiski- kaulainai nav mīkstumi, kur iekrampēties, lai kārtīgi samīlētos, bet fifīgai dāmai ir kārtīgi mīlas rokturīši, kur vecim ieķerties, ko pačamdīt... par minesotas zupu tak palas i-netā

A Anna 09.05.2010

Manam kaimiņam ir liels mīlas rokturis bet par zupu palasīšu gan. varbūt pašai noderēs, jo tā kāpostu zupa jau sāk piegriezties. Iešu tagad noskriet vakara krosiņu, lai uz o-kartes konci būtu atpakaļ. Man tas Puzikovs nereāli patīk.

P pufa 09.05.2010

es lnt neskatos, tur vairāk reklāmu kā pats raidījums, pēc tam apskatīšos ierakstā digitālajā, izlaižot visas reklāmas un rēzijas žestikulācijas. mjā, labāk, lai tas puzikovs dzied kā policistos ņemas, tik vājiņš, ka diez kādu bandītu var no kājām nogāzt ;)