www.sudzibas.lv Saulis Iziretājs krapnieks

Saulis - Iziretājs krapnieks

Es Ināra un Raimonds Vorslovi, mamma, un dēls esam neželībā kritušie upuri, lielā kāpnieka, vai aferista Sauļa lielājos lamatu tiklos-šās personas vārds var būt maldinošs. Viņš no mūsu trešas personas dabuja 200 latus sev uz rokas, un mēs kā izradās vēlak vairāk kartējo upura dublikāta kopdzīvokļa un savas istabdzīvokļa atslēgas. Kad mēs ar dēlu pamazam iedzivojamiies sakartojam visu savu iedzīvi pa druskai pa katru no dienam, irejam divas istabiņas, arī mums ar kaimiņiem ir kopīgas labieriecības kā arī duša un kopejā virtuve-gazes plits un vēl istabdzivoklī bezmaksas internets ar tv ar kopigī 100 latiem menesi ar visiem komunaliem maksajumiem bez citas priekšmaksas. Vakar šis pats Saulis-vārds neists-19.07.2013. vēlu vakarā piezvanija lai mēs viņam samaksatu naudu 100 latu apmerā un lai mēs atbrivojam dzivokli, izradas ka viņs rikojās ar visiem irniekiem ļaujot iejusties jaunā vidē tad kā sunišus ar draudiem bez nekāda iemeslā izmeu uz ielas ar visu savu iedzivi, labi vai ne. Tas viss ir loti zemiski no viņa puses.

Nandia 21.07.2013

Un kā tad līgums!?!? Vai tādu parakstijāt?! Kas tajā teikts .. vadieties pēc tā un iespējams jūs tā pēc svilpiena nemaz nevar izmest.
Bet ja līguma nav, nu tad gan bēdīgi.