www.sudzibas.lv Saules Veselības Centrs ginekologs Inesa Potapenkova

Saules Veselības Centrs - ginekologs Inesa Potapenkova

Posle kratkogo vizita hotelosj bi publichno oharakterizovatj dannogo "specialista", kak ravnodushnogo, neprofessionaljnogo i krajne materialjno zainteresovannogo...

M meitene_zelteneee 10.01.2013

Man šī ginekoloģe šķiet ļoti jauka, saprotoša. Pirms viņas biju "izmēģinājusi" veselas 4 citas dakteres, līdz beidzot atradu šo ginekoloģi. Sākotnēji, palasot internetā atsauksmes, likās, ka būšu "iegrābusies", bet, nē, dakteres attieksme un atmosfēra Saules Veselības centrā ļoti patīkami pārsteidza!

I ilna 18.01.2013

Piekritīšu tam, ka šī ginekoloģe ir nekompetenta! es vispār esmu šokā, pat nezinu kur sūdzēties man ir kauns. gulēju uz krēsla un apskates laika vinai zvanīja telefons, vine to pacēla un neko nesakot izgaja pie māsiņas koridora, atgriezās un ar tiem pašiem cimdiem turpinaja apskati, tad kad viņa man veica sonogrāfiju viņai atkal zvanīja telefons un vina nekauņīgi ar vienu roku man veica apskati un ar otru turēja telefonu un runāja. kad vizīte bija galā es vinai biju lūgusi lai izskaidro man atsķirību starp kontracepcijas tabletēm un kontracepcijas riņķīti atbilde / ATŠĶIRĪBAS NAV. TU ESI VESELA. ZĀLES NEVAJAG. UZREDZĒŠANOS./ esmu šokā. 8 gadus esmu gājusi pie dakteres Kamparas veselības centrā 4 un laikam nemainīšu viņu ne pret vienu citu, nu nejau pret ko šādu!!!

O olga8883 16.12.2013

soverwenno s vami soglasna, ja imela glupostj pojti k etomu "vra4u" i nabljudatsja vo vremja beremennosti, posle etogo nogi moej v ejo kabinete bolwe ne budet.vo-pervix idja po zapisi prixodilosj ewe 4as a to i bolwe sidetj v o4eredi i na vopros-skoljko ewe ostalosj zdatj-v otvet xamskoe"ni4ego podozdew".ona mne ne vipisivala ni vitaminov, ni4ego, i sobetovala estj toljko varjonuju kapustu...potom ne znaju po kakim pokazanijam ona mne postavila diagnoz-saxarnij diabet i poslala k endokrinologu, endokrinolog iskrenne udivilsja moemu vizitu k nej.na osnovanii saxarnogo diabeta, ona mne v pasporte materi otmetila, 4to u menja patologija i otpravila v stradini.ja uze ne govorju o tom, 4to zajdja k nej posle prijomnogo vremeni toljko za napravleniem, menja vitalkivali iz kabineta samim xamskim obrazom, na poslednem vizite pered rodami ja k nej priwla i usliwala sledujuwee:4toto to xrenogo vigljadew, neuzeli tebe ob etom tvoj muz ne govorit?4estno skazatj ja bila v stupore, takoj valjaznosti ja ewe ni ot odnogo vra4a ne sliwala...nikomu ne sovetuju k nej idti, zazravwijasja tjotka-tank vot i vsjo!u menja ranwe vse zenwini semji k nej xodili, sej4as ni odna ne xodit.ewe zabila skazatj, 4to ona mne govorila-tipa u tebja zivot ogromnij, a rebjonok v njom maljusenjkij i 4erez paru nedelj pojavilsja moj krowka vesom 4960kg i rostom 60 sm:)

L laurinna 16.05.2014

super ginekologe man loti patika nav ta ka jus tur sakat ka neadekvata pasi jus esat iedomogi un domajat, ka jus esat labaki ja nepatiik neejat vinai no ta bus labak, ka nebus mulku komentari jalasa un jauzklausa

ю Ю 11.04.2016

Как будто не о ней! Чуткая, внимательная. 4 гинеколога не могли определить проблему, она за 2 минуты нашла! обожаю ее!