www.sudzibas.lv Satcom Attieksme uzņēmumā SATCOM

Satcom - Attieksme uzņēmumā SATCOM

Saskāros ar ļoti nelaipnu attieksmi piezvanot uz uzņēmumu SATCOM. Vēlējos noskaidrot papildus informāciju par vakances sludinājumu, bet darbinieks, kurš pacēla klausuli nevēlējās ar mani runāt, vienkārši runājot pasūtīja sakot, ka viņam nav laika runāt un nolika klausuli. Kas liecina par minētā darbinieka nekompetenci, augsprātību un vēlē šanos sava uzņēma tēlu nomelnot nevis spodrināt. Ja ar šādu attieksmi strādā darbinieki vai arī varbūt pat vadītāji tirdzniecības uzņēmumā, tad par ko var būt runa... Tā var pateikt jebkuram...

D

S sukata 23.01.2012

Ko tu gaidi no šī mazā sūda kantorīša. Tur tak ir viens priekšnieks, vārdā Māris, un viņa padotais Edgars, kurš šim pakaļaā ir dziļi ielīdis (varbūt tagad vairs nestrādā, nezinu). Tur es nostrādāju 1 gadu-murgs kkāds. Lai viņiem veicas ar saviem ķinas lētajiem sūda kārtridžiem.

V vaxsis 15.02.2012

Diezgan paputējis tas kantoris, man liekas ka tur palicis tikai direktors ar sekretāri. Bet nu ko var gribēt, turot tik augstas cenas.

S satcom 28.12.2012

Runā, ka antireklāma arī ir reklāma bet tomēr pēc visa uzrakstītā arī nedaudz patiesības par SATCOM. SATCOM dibināta 2003. gadā, jeb Latvijas tirgū darbojas 9 gadus. Uzņēmums sāka darboties, kā audio-video aparatūras, gan arī citas elektronikas un datortehnikas rezerves daļu tirgotājs, bet sākot no 2004 gada uzņēmums kā viens no pirmajiem Latvijā un arī visā Baltijā pievērsās tā saucamo "alternatīvo" drukas iekārtu izejmateriālu vairumtirdzniecībai. Uzņēmums kopš tā laika ir visu laiku audzis un attīstījies vienlaicīgi kļūstot par vadošo kompāniju minētajā nozarē. Uzņēmums sadarbojas un pārstāv visus kvalitatīvākos un konkurētspējīgākos pasaules ražotājus minētajā sfērā. Pārstāvētie brendi Latvijā - G&G, MAXTEC, PRINT-RITE, STM, NINESTAR, PRIME-SUCCESS, ALPHACHEM, AEG Photoconductor, TOMOEGAWA, LG, ORINK, TC Premium, MIPO, REDBOX, BLUEBOX, MK IMAGING u.c. Tādējādi SATCOM var piedāvāt nozarē visplāšāko produktu klāstu par vislabākajām cenām. Kopējais produktu klāsts pārsniedz 20000 pozīcijas, jeb SATCOM vienīgie Baltijā var nodrošināt biroja tehnikas drukas izejmateriālus jebkurai tehnikai ieskaitot HP, CANON, SAMSUNG, KONICA-MINOLTA, KYOCERA, XEROX, LEXMARK, BROTHER, EPSON, SHARP, DELL, RICOH, OKI, TOSHIBA, PANASONIC, NASHUATEC, TRIUMPH-ADLER, PHILIPS u.c. Otra galvenā uzņēmuma darbības sfēra ir izejmateriāli un visas nepieciešamās rezerves daļas visu veidu drukas iekārtu kārtridžu uzpildei un atjaunošanai bet trešā - rezerves daļas drukas iekārtu remontam. SIA SATCOM piegādā visus augstāk minētos produktus zem saviem pārstāvētajiem, gan arī pašu klientu izvēlētajiem zīmoliem. Tas nozīmē, ka jebkurš SATCOM klients var pasūtīt jebkuru SATCOM izplatīto produkciju ar sevu personīgo zīmolu vai paša izvēlētajā un izveidotajā pilnkrāsas iepakojumā. Daudzi klienti gan Latvijā gan ārzemēs to tad arī ir izvēlējušies par pieņemamāko sadarbības modeli. Jebkurā gadījumā SATCOM ir elastīgs uzņēmums un katram savam klientam var piedāvāt tieši viņam piemērotāko risinājumu un uz vislabākajiem nosacījumiem. Zvaniet, rakstiet, piebiedrojieties plašajam SATCOM klientu lokam un tādējādi kļūstiet par līderi un pelniet kopā ar SATCOM!!!

E eva24 26.03.2013

Мдаааа.Ну кто собачке еще хвост поднимет )).Пока директора скорая на твайку еще не забрала, cyможете успеть купить там товар.Только товар обмену не подлежит.Предупреждаю.Проверено.2 года уже жду, пока мне картридж поменяют.

Бывший клиент сатсома.

S satcom 27.03.2013

Paldies par komentu Evai 24. Tikai pirms rakstīt krieviski lūdzu iemāciers to darīt pareizi un nesmīdini tautu. Īsumā mums ir liels prieks, ka Tu ārdies, jo tas nozīmē, ka Tava smirdīgā kompānija turpina iet uz grunti, kamēr mēs strauji augam. Iesaku ieiet LURSOFT datu bāzē un salīdzināt rādītājus par 2012. gadu. Ta kā veiksmīgu bankrotu Tev bijušais kolēģi, sorry klient!!!

После саткома, закупаю компл. xerox только у оф. представителей AB lat и CRC.
Забыл про слово САТКОМ и слава богу. Нервов стало больше.
Успехов в дальнейшем..
Бывший клиент.