Satcom

Juus suudzaties par sliktu apkalposhanu datoru veikalos? Tad iegriezieties firmaa SATCOM, tad juus patiesi iepaziisiet sliktu apkalposhanu un nezinoshus darbiniekus, kuri jums iesmeerees preci, no kuras pashi nevar tikt valjaa. Par kaartridzjiem nemaz nerunaajot. Vinji man centaas paardot kaartridzus pa taadu cenu, itkaa vinji vieniigie buutu Riiga, kas tirgo shiis lietas. Galvenais, peec tam kad biju nopircis sliktu kaartridzju pie vinjiem, shie tak atteicaas man to apmainiit, saka ka es esmu pircis citur, un pats to sabojaajis.

J Janis 21.12.2004

Ar sho firmu arii es vienreiz sastapos un tieshi par kaartridzjiem, tikai man vinji pateica, ka es nepareizi esu ievietojis kaartridzju un liidz ar to pats esmu sabojaajis to un arii neapmainiija. Super bode es jums saku!

J Juris 22.12.2004

Ja liekat antireklaamu, tad runaajat par reaalaam lietaam. Nezinu, kaa ar citu produkciju, bet kaartridzjus vinji maina nejautaajot kas ir par probleemu. Laikam kaadam konkurence par SIIVU . . .

A Artis 13.01.2007

Apkalposhana tieshaam nav no labaakajaam, mees peerkam kabeljus, spraudnjus, savienotaajus, cenas taapat kaa citaas firmaas, toties paardeveeji ir augstumos....vienmeer ozh peec alkohola, tur straadaa nodzeerushies chali. Iebraucu sestdienaa veikalaa, bet tur viss veikals smird peec dvingas, uzdevu veel jautaajumu par preci, ar taadu nepatiku atbildeeja,tas bija pretiigi. Nu man ir skaidrs, es tur nekad vairs neiepirkshos, tad jau labaak braucu uz paardaugavu, tur var atrast leetaak, un apkalo normaali. Ja Jums patiik, ka Juus apkalpo sasmirdis paardeveejs, griezieties tieshi tur!!!

A Alfons 07.02.2007

Es vairs tur kaaju nespershu, man tur sexuaali uzmaacaas apdzeeries paardeveejs un es esmu vecis!!!

M Māris 09.02.2007

Apkalpošana ir sūdiiga, bet prece Print rite ir pēdējais sūds. Nopirku lāzerkaseti,ieliku printeri, sāku drukāt, ak Dievs kas par sūdu, labāk pats būtu uzpildijis,drukas kvalitāte būtu labāka, priekšnieciba lamājas, bet Šitie pārdevēji pasūtija mani un pateica, ka pats vainigs un nesamainija.NEPĒRKIET PIE VIŅIEM KĀRTRIDŽUS, BŪS SŪDI!!!!

A Anatolijs 18.03.2007

FIRMA SATCOM prodajot musar a ne kartridzhi, polovina iz nih s defektomi, poroshki dlja zapravki vopshe kak pisok, a u majevo klienta zgorela pechka kopirovki Canon, kotoraja doroga stoit, a eti pridurki nemenjajet tovar, Jeljena v nachalje obesh4ala shto jeslji budet defekt, togda pominjajet, a na samom delje Ona vrjot, poslala menja na..., materitsa za kazhdom slovom. NERABOTAJTI S SATCOM FIRMAI, ONI VAS OBMATUT!!!

. ... 12.09.2007

Nestoit voobshe rabotatj s firmami kotorie neznajut svoego dela i nezabotjatsja o kacestve predlagaemoj produkcii i tem bolee s firmami kotorie zapravljajut kartridzi na meste u klienta (1 - razbiraja kartridz prosto zasipajut toner cerez probku- ( bez cistki vseh detalej) ili lomaja korpus u kartridza i takze prosto zapravljaja- dlja etogo boljshogo uma nenado- kazdij spravitsja, a kacestva nolj - da i braka mnogo< posle cego mnogie bojatsja- nedoverjajut firmam kotorie zanimajutsja etim serjezno i zabotjatsja o kacestve i o kliente.

B bra4ka 14.04.2008

gluposti tut pishut ljudzi, tak u nih magazin nerabotajet davno, kartridzi print rite gavno no i stoit sootvetsvujshi, no G&G katorie mi u nih bralji idelani v ka4estve no i cena u teh nemnoshko vishe, da rabotal tam kogda to takoj neponjatnij prodavec, no tam po hodu u njih vsjo pomenjalosj. A ceni to4na znaju 4to samie nizkie v Rige.

O Otreizneuzkershos 27.05.2008

Par to varu piekrist, bet ja juus tur pastraadaatu, tad juus vispaar praataa sajuktu, tur valda taada nekaartiiba, ka var sajukt praataa, prieksnieks taads, ka gribas gurkjii iedot, ja cilveeks tur buus raavies vaigu sviedros, tad vienmeer tevi izbraakjees un vainos veel citu kljuudaas. Algas meedz nokaveet, darba likumdoshanu paarkaapt. Ja peerkat tur kaartridzhus uzmetiet aci uz deriiguma terminjiem, var gadiities, ka tas ir beidzies. Par to jau kau tkas liecina, ja piecu meeneshu laikaa no turienes meedz aiziet seshi darbinieki.

M Mazais 30.05.2008

Bodīte vienmēr netīra un gaisā virmo alkohola dviga. Pārdevēji vienmēr ir ar garām acīm, nekādi un smird (atvainojos par izteicienu) pa gabalu. Labāk tad ir vienam naktī pastaigāties pa Maskačku nevis iet tajā podītē iekšā.
Iegādājos pie viņiem kārtridžu, tintes. Teica, ka labāka brenda kas tos ražo pasaulē neesot, lai gan man jau māca šaubas par to, kaut vai pēc tā iepakojuma. Teica, ka ja nu kas, tad samainīšot. Protams, mājas nekas nestrādāja, vienas švīkas un skrāpējumi. Devos atpakaļ mainīt un še tev, teica, ka es pats esot vainīgs, ka nestrādā un neko nemainīja. Vienkārši katastrofāla iestāde.

S Sanita 02.06.2008

Man gan nekādu prblēmu tur bijušas nav, par darbinieku ( veikalā ) tieksmi uz alkoholu piekrītu, Edgars jau nu ir baigais dzērājs, pretīgi...Brrr...bet pārējiem nav ne vainas un produkcija ir normāla!

B Bens 02.06.2008

Veči nodarbojas ar masturbāciju turpat veikalā un viens otru tukā pakaļā

G Garais 02.06.2008

he-he. Izskatās, ka SATCOMS tiešām uzkāpis nopietni konkurentiem uz varžacīm, ja šeiten veči tā ālējas. Mums gan nopietnu problēmu ar šo firmu nav sanācis. Datortehniku tirgojam jau vairāk kā desmit gadus, esam daudz ko redzējuši un pieredzējuši, bet godīgi jāsaka, ka SATCOM patreiz biroja tehnikas izejmateriālu jomā ir Nr.1 Latvijā. Viņiem vienmēr ir viss ko vajag un lētāk kā citur!! Un interesanti, ka izejmateriāli jaunajiem printeriem tiem parādās ātrāk kā paši printeri Latvijā. He-he. Nez kā viņi to panāk??? Un produkcijas asortiments arī viņiem ir lielākais... Malači. Tā tik turēt. Un neklausieties skauģu nīkulīgajā vaukšķēšanā!!! Un vēl finālā atļaušos tikai vēl vienu anti-antireklāmu - reāli iesaku šo firmu arī visiem, kas nodarbojas ar kārtridžu atjaunošanu un uzpildi. Cilindri, pulveris, čipi un tinte(ja kāds saprot par ko es runāju) viņiem vienkārši ir Cool!!! Un pa labāko cenu!!! Viennozīmīgi... Točna zinu!!Lai jums SATCOM veicas!! Liepāja ir ar Jums!!!

U Ugo 19.12.2008

Zilupes diileris arii ar Jums...ooo- satcom...!!!

M Mihails 14.05.2009

Cilveeki labie atvainojos ka es ne pateemai bet luudzu palidziet man. Es mekleeju darbu un nevaru ne ko atrast luugms palidzeet. Esmu jauns, citiigs, stradaat gribosh, preciizs, labi paarzinu latvieshu un krievu valodas, labi paarzinu datoru un datortehniku, ir pieredze pardoshanaa esmu reklameeis un pardevis produkciju mekleeis jaunus un sadarbojos ar jau esoshim klientiem. vel esmu stradais autoservisaa uz riepumontazhas. Luudzu palidziet
Ar cienju Mihails

M Mihails 14.05.2009

Ar cienju Mihails

V vaxsis 15.02.2012

Diezgan paputējis tas kantoris, man liekas ka tur palicis tikai direktors ar sekretāri. Bet nu ko var gribēt, turot tik augstas cenas.

S satcom 28.12.2012

Runā, ka antireklāma arī ir reklāma bet tomēr pēc visa uzrakstītā arī nedaudz patiesības par SATCOM. SATCOM dibināta 2003. gadā, jeb Latvijas tirgū darbojas 9 gadus. Uzņēmums sāka darboties, kā audio-video aparatūras, gan arī citas elektronikas un datortehnikas rezerves daļu tirgotājs, bet sākot no 2004 gada uzņēmums kā viens no pirmajiem Latvijā un arī visā Baltijā pievērsās tā saucamo "alternatīvo" drukas iekārtu izejmateriālu vairumtirdzniecībai. Uzņēmums kopš tā laika ir visu laiku audzis un attīstījies vienlaicīgi kļūstot par vadošo kompāniju minētajā nozarē. Uzņēmums sadarbojas un pārstāv visus kvalitatīvākos un konkurētspējīgākos pasaules ražotājus minētajā sfērā. Pārstāvētie brendi Latvijā - G&G, MAXTEC, PRINT-RITE, STM, NINESTAR, PRIME-SUCCESS, ALPHACHEM, AEG Photoconductor, TOMOEGAWA, LG, ORINK, TC Premium, MIPO, REDBOX, BLUEBOX, MK IMAGING u.c. Tādējādi SATCOM var piedāvāt nozarē visplāšāko produktu klāstu par vislabākajām cenām. Kopējais produktu klāsts pārsniedz 20000 pozīcijas, jeb SATCOM vienīgie Baltijā var nodrošināt biroja tehnikas drukas izejmateriālus jebkurai tehnikai ieskaitot HP, CANON, SAMSUNG, KONICA-MINOLTA, KYOCERA, XEROX, LEXMARK, BROTHER, EPSON, SHARP, DELL, RICOH, OKI, TOSHIBA, PANASONIC, NASHUATEC, TRIUMPH-ADLER, PHILIPS u.c. Otra galvenā uzņēmuma darbības sfēra ir izejmateriāli un visas nepieciešamās rezerves daļas visu veidu drukas iekārtu kārtridžu uzpildei un atjaunošanai bet trešā - rezerves daļas drukas iekārtu remontam. SIA SATCOM piegādā visus augstāk minētos produktus zem saviem pārstāvētajiem, gan arī pašu klientu izvēlētajiem zīmoliem. Tas nozīmē, ka jebkurš SATCOM klients var pasūtīt jebkuru SATCOM izplatīto produkciju ar sevu personīgo zīmolu vai paša izvēlētajā un izveidotajā pilnkrāsas iepakojumā. Daudzi klienti gan Latvijā gan ārzemēs to tad arī ir izvēlējušies par pieņemamāko sadarbības modeli. Jebkurā gadījumā SATCOM ir elastīgs uzņēmums un katram savam klientam var piedāvāt tieši viņam piemērotāko risinājumu un uz vislabākajiem nosacījumiem. Zvaniet, rakstiet, piebiedrojieties plašajam SATCOM klientu lokam un tādējādi kļūstiet par līderi un pelniet kopā ar SATCOM!!!