Šašliku Pagasts - apkalpošana

Sveiki!

Vēlos pabrīdināt visus svinēt gribētājus, par šo iestādi...neiesaku izmantot viņu piedāvātos pakalpojumus, izdomājām svinēt savu kāzu dienu, sarunājām laiku, vietu, samaksu, ēdienkarti...itkā cena pieņemama..aizbraucām aprunāt sīkumus ar pavāri, izrādās ka pat puse no ēdienkartes neietilpst sākumā izrunātajā cenā...te nu sākās...trauku mums nav, šitā nav...to jums pašiem vajag...utt...vienas problēmas...pāris dienas iepriekš piezvanījām saimniecei, jautāju, varam iepriekšējajā dienā ierasties lai visu izpušķotu un sakārtotu..jā varat droši...piekraujam pilnu mašīnu, atbraucam...iziet viesmīle, saku atbraucām izpušķot zāli...tā atbild...nevaram palīdzēt...tur pašlaik ir cilvēki..aizņemts...zvanu īpašniecei, kapēc tā?ssāka bļaut virsū..ko jūs iedomājaties, man tur klienti, peļņa utt...nu neko, jautāju kad varam ierasties tad, rīt kaut vai 7 no rīta...ok 9 atbraucam, sākām pušķot zāli, iebrāžas saimniece viss ne tā..to nevar, sitam jābūt tā..bļauj, lamājas...jautāju vai apkopēja var savākt iepriekšejas dienas atkritumus, uzkopt telpu...n';e nevar, pašlaik viņai citi darbi, 11 atnāks...vienkārši vāks...laukā beņčiku pilns, ābolu pilns un sapuvušu vēl vairāk...drausmas..izlamājos riktīgi, kaut kā šo to sarunājām un aizbraucām...izturēšanās kā pret suņiem...ja būtu 1 diena rezervē, meklētu citu vietu...100 punkti...taka esat ļoti uzmanīgi, negribētos lai vēl kādam sanāk konkrēti sabojāt garastāvokli un nervus..

E

Inženieris 29.08.2011

Kā vispār varēja ienākt prātā tur kāzās svinēt???

D Daiga 06.09.2011

Tur tiešām ir drausmīgi.Caur NVA man tur piedāvāja viesmīles amatu.Pirmo reizi dzirdot par šo vietu, nolēmu aizbraukt un paskatīties.No darbiniekiem uzzināju, ka algas netiek maksātas, oficiāli darbinieki netiek pieņemti, virtuvē un pārējās palīgtelpās valda antisanitāri apstākļi (prusaki, netīrība utt.)
Vēlāk zvanīju uz NVA un jautāju vai tiešām viņi saprot uz kādu midzeni sūta cilvēkus????Viņi atbildēja, ka tas neesot viņu problēma, galvenais ir statistika par brīvajām vakancēm...

P PinkPantera 10.01.2012

Cilvēki kuri atnāk pie mums uz darbu nevar tikt uz virtuvi, vini var tikai tikt līdz parrunašanam kabinetā. Visi darbinieki jau sen nemainas. Tas galvenokārt ir ģimenes bisness. Visi strāda oficiali. Nezin kurš Juns tas blēņas sastastīja. Jauni darbinieki var būt tikai vasarā un tikai pazistami studenti, kuri mums bija praksē. Var būt tas ir kaut kādas blēņas no konkurēntiem vai kāda cilvēka izdomāts stasts, jo NVA mums nekad nebija cilvēku.
Godajama kazas saimniece, mes loti labi atceramies Jusu kompaniju, kura atnaca uz restoranu pirms atversanas kad vel nekas nebija paspets izkopts, jo bankets pagajusaja diena beidzas 5os no rita... Protams ka mes nepaspejam novakt... Restorana atvershana tira veida ir 12 no rita. Mes esam pieradusi ka atnac kvalificeta firma, kas rota banketzali, Jums atlava atnakt pirms restorana atversanas un Jus vel kaut ko kritizejat? Bet ari pec jusu kazam bija vis daudz sliktak... sasists stikls un t.t.
Par cenam: Ja jus gribat 8-10 ls uz cilveku kopa ar otriem edieniem un musu alkoholi jus nevarat pretendet uz restorana superedieniem. Jus neesat kaut kadi radinieki, lai stradatu minusaa jusus del. Kam no saimniekiem patiks kad jus karinat uz tapetem ar skotcu savas fotografijas un t.t. un karinat savus rotajumus uz sienlampinam. Bet restorana darbiniekiem pec tadiem banketiem, ka Jusejais javac pa visu teritoriju tukshas pudeles no Jusu alkohola un musejas sasistas glazes un tam lidzigs. Restorans nav vajnigs ka jums nav tadas naudas lai nopirkt restorana piedavatos edienus ko jus velaties un visu minimalizejat. Uzskaitam jusu sudzibu par nekorektu un nepatiesigu, musu viesu gramata stasta visu savadak.

S slonikova 29.01.2012

ну вот допрыгалась хозяйка...оказывается не только мне праздник испоганила :(

M mja 30.01.2012

Izlasot PinkPantera komentaru, saprotu, ka nekadas darishanas ar sho iestadi neiesaistishos un citiem ari ieteikshu tureties pa gabalu.