www.sudzibas.lv Šašliku Pagasts Slikts serviss, nekvalitatīva pārtika, neadekvāta attieksme

Šašliku Pagasts - Slikts serviss, nekvalitatīva pārtika, neadekvāta attieksme

Aizbraucam uz šo vietu, pēc Delfi raksta, par "labāko šašliku vietām Rīgā".

Pasūtījam alu. Negribu reklamēt brendu, bet es zinu šo alu un varēja ļoti labi sajust, ka kaut kas nebija tā. Varbūt ar ūdeni maisa, vai vēl kaut kas... Sievas glāzē, lējā, bija kaut kāda veca lapiņa, kuru neizmazgāja no glāzes, mēs ar dakšu to skrāpējām nost.

Oficiante teica "nu ir kā ir" un aizgāja.

Gaidījam ēdienu pusotru stundu.

Es pasūtīju cūkgaļu ar salātiem, sieva vistu.

Man gaļa bija +/- ok (pat Lido ir garšīgāks), sievai vista bija negaršīga un, pēc izskata, nebija pilnīgi izcepta, viņa apēda divus gabalus un nolēma vairs neēst. Nākāmās 2 dienas viņai drausmīgi sāpēja vēders.

Manā salātā es atradu kukaiņus. Dzīvus kukaiņus. Viņi kustējas, viņu bija daudz, viņi ēda salātus, kopā ar mani.

Aizgājām sūdzēties, oficiante teica, ka neko nezin, viņa negatavoja, atnāca direktore, teica "nu un, proteīns" ar smaidu. Pienāca pavārs, teica "nāciet vēl, nākamreiz kukaiņu nebūs".

Un, protams, lika samaksāt pilnu cenu.

Nekad, nekad. Ne es, ne mana sieva, tur vairs neiesim un nevienam neiesakam.

P.S. Cenas nav no lētākām, Pļavniekos ir daudz labāku šašliku restorānu, ar līdzīgām, vai labākām cenām, un viennozīmīgi lābāku servisu un ēdiena kvalitāti.

F

Работяга 05.10.2017

Tadas vietas alus pieved lielas 30 kg mucas un ja vareja samaisit tad tikai jums pie deguna..

S sviesta afēriste 05.10.2017

Uzsūtiet viņiem PVD. Mazums kādu slimību no nepareizi pagatavotas gaļas dabūja.

B bimbaleo 05.10.2017

"Manā salātā es atradu kukaiņus. Dzīvus kukaiņus. Viņi kustējas, viņu bija daudz, viņi ēda salātus, kopā ar mani" Pēc šī vien es atteiktos vsp maksāt, lai kaut policiju sauc. Sorry, bet tu esi kaut kāds bezmugurkaulinieks. Bonusā vēl par tevi pazobojās i direktore, i pavārs.