www.sudzibas.lv Santehnika Jums, Santehnikajums.lv Neprofesionalitāte, apšaubāma uzticamība

Santehnika Jums, Santehnikajums.lv - Neprofesionalitāte, apšaubāma uzticamība

Santehnika Jums, Santehnikajums.lv (kontaktpersona visu sadarbības laiku: JURĢIS DAUBE, saskaņā ar uzņēmuma nodarbināto teikto, citu kontaktpersonu vārdi ir IGORS (viesstrādnieks), RALFS un JĀNIS, telefoni: 287…37, 255…52 un 204…40).
Šo es negribētu dēvēt par sūdzību, bet vairāk kā atsauksmi pēc sadarbības.
Pieredzētie negatīvie aspekti:
1) Līgumā atrunātie termiņi netika ievēroti nekādā mērā (kavējums objekta nodošanai vairākās nedēļās, lai gan šī kompānija tika izvēlēta dēļ tā, ka solīja remontu uztaisīt dažās nedēļās). Tika dzirdēti visdažākie iemesli, ieskaitot Covid-19, materiālu neesamību, norāde, ka dzīvokļa saimniekam tāpat remonts pārējā dzīvoklī būs vēl ilgi jāveic utt. Vienlaikus, komersanta nodarbinātais laikā, kad itkā nebija materiālu, atzina, ka viņš (reālais darba veicējs) vienkārši tika sūtīts uz citiem objektiem.
2) Darbam no pirmās dienas bez atļaujas (tas laikam ir pašsaprotami) tiek izmantoti objekta īpašniekam piederoši instrumenti.
3) Sienas un grīdas ir noflīzētas šķībi (piemēram, grīdu līmenis atšķiras abās remontētajās telpās, sienām, kuras tika itkā līdzinātas, stūri nav 45 grādu leņķī, flīžu šuvēs ir redzamas nobīdes). Flīzēs nav ielikt dekoratīvie profili – kas tāds pat netika piedāvāts. Tika solīts izlīdzināt sienu, bet rezultātā 1 cm nelīdzenums tika atstāts tik un tā. Diemžēl šos trūkumus uzskatāmi parādīja vēlākie ar minēto kompāniju nesaistīti meistari. Vienlaikus, jebkuru pretenziju gadījumā nākas uzklausīt neskaitāmus aizbildinājumus un pat agresīvāku retoriku.
4) Kontaktpersona uzņēmās veikt materiālu sagādi, par ko arī iekasēja ne to mazāko samaksu. Vienlaikus tika ignorētas vai daļēji ņemtas vērā pasūtītāja vēlmes attiecībā uz konkrētu materiālu iegādi, pirms tam par izmaiņām ar pasūtītāju nekonsultējoties.
5) Reti vai netiek vispār tiek izteikti priekšlikumi efektīvam un ilgmūžīgam remonta iznākumam. Piemēram, sienās un griestos nav likts armatūras siets (paldies par plaisām pēc pāris gadiem). Faktiskā situācija ir tāda, ja neesat speciālists remonta un materiālu jautājumos vai arī Jums līdzās nav cilvēka, kas šādas lietas saprot, noalgojot šo kompāniju, Jūs varat būt neapskaužamā situācijā ar remonta iznākumu.
6) Uzņēmuma darbinieki pasūtītājam izteica sūdzības par nesavlaicīgo atalgojuma izmaksu, kā arī par iepriekš neatrunātiem solītā atalgojuma samazinājumiem. Lieki piebilst, ka šādi apstākļi neveicina darbinieku pilnu atdevi remontdarbu veikšanā.
Pieredzētie pozitīvie aspekti:
1) Remontdarbi uzsākti tika ātri, gandrīz tūlīt pēc darbu uzsākšanas.
2) Komunikācija pamatā notiek laipni, atbilde tiek sniegtas ātri, izmantojot sakaru līdzekļus.
3) Pārsvarā tiek prasīti darbu izpildes virzieni, vienlaikus pietrūkst uzmanības pievēršana detaļām (kuras beigās sakrājas daudz) un vispārēja izpratne par remontdarbu veikšanu.
4) Atsevišķi trūkumi pēc nepatīkamas sarunas tika atzīti un tika pazemināta remontdarbu norēķina cena.

Iespaids īsumā: MĒS TE TAISĀM NAUDU, PĀRĒJAIS – TAD NU REDZĒS VAI VISPĀR PO..J..!

Priekšlikums: meklēt remonta veicējus caur labi pazīstamiem, uzticamiem cilvēkiem. Ja tomēr tas neizdodas, tad remontu veikt saviem spēkiem. Uz savas ādas sajutu: labi meistari ir ārzemēs vai arī noteikti nespēs darbus uzsākt uzreiz – tiem parasti ir rindas un viņiem nevajag reklāmu. Rūpīgi pievērsiet uzmanību minētajai firmai un jo sevišķi kontaktpersonām (firmu veido tās cilvēki), un pamatīgi izvērtējiet sadarbības iespēju ar viņiem! Ja veiksiet paši, ļoti iespējams, ka bez finansiāla ietaupījuma remonts tiks paveikts gan krietni ātrāk, gan krietni kvalitatīvāk! Aiztaupīsiet sev rūgtuma un kopumā apčakarētības sajūtu! Lai nebūtu APLAUZIENS JUMS!

Atsauksme nenozīmē, ka problemātika ir nelabojama un minētā kompānija ir draņķīga. Tā ir viena pasūtītāja personīgā pieredze. Kompānija var mainīties, ja ir tāda vēlme.
(kontaktpersona visu sadarbības laiku: JURĢIS DAUBE)

S

Komentāri (2)

A Anna3 15.04.2021

Pilnībā piekrītu aprakstītajai pieredzei ar minēto kompāniju (kontaktpersonām)!

K klients_abcd 22.04.2021

SantehnihaJums jeb https://www.santehnikajums.lv/ ... UZAS un pilniba ari piekritu saij atsauksmei. Un velreiz paradit kadu darbu vinji atstaja mums uzskatot par pareizu

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes