www.sudzibas.lv Santehnika jums Krāpšana un slikts serviss

Santehnika jums - Krāpšana un slikts serviss

Kad meklēju santehniķi, kas varētu sagatavot aktu par santehnikas bojājumu, šī bija viena no pirmajām mājas lapām, kas parādījās google. Likās glīts mājas lapas dizains. Piezvanīju uz norādīto tālruni un jau tajā pašā dienā sarunāju tikšanos objektā. Noskaidroju izmaksas par akta sastādīšanu, man nosauca summu 50 eiro un vēl pateica, ka uzrakstīs man labvēlīgu vērtējumu, lai gan neko tādu nelūdzu. Visa komunikācija bija ar jaunu, mazliet arogantu vīrieti. Piemēram, kad jautāju, kādēļ viņiem nav maskas covid laikā, viņš atbildēja, ka tā nav vajadzīga. Tas, ka citus tas varētu ietekmēt, viņu maz uztrauca. Kādu brītiņu santehniķis kopā ar otru vīrieti apskatīja caurules, kaut ko komentēja, taču beigās pateica, ka viņiem nav visa nepieciešamā aparatūra, lai pilnībā novērtētu situāciju un pēc tam varētu sastādīt aktu. Viņš teica, ka atbrauks nākamajā dienā un izdarīs darbu līdz galam taču prombraucot uzstāja, lai samaksāju viņam skaidrā naudā šos 50 eiro uzreiz. To arī izdarīju, paļaujoties uz cilvēku godaprātu. Kad nākamajā dienā lūdzu precizēt, kad viņi ieradīsies pabeigt apskati un sagatavos aktu, viņi pateica, ka es viņiem nepatīkot un negribot ar mani kontaktēties, novērtēšanai esot nepieciešama vēl papildus aparatūra, kas esot jāīrē, un vispār es esot samaksājusi par izsaukumu un nekādu aktu man nesagatavos. Visa saruna bija uzbrūkošā tonī, un arī es nenoturējos un sāku kliegt, par ko tad esmu samaksājusi 50 eiro? Un kur ir pakalpojums, kuru lūdzu? Iesaku ar šādiem afēristiem nesadarboties!

L latvietis123 02.03.2021

Nekad vēl neesmu redzējis, ka meistara izsaukums būtu bezmaksas, kā arī neviens meistars bez iepriekšējas apskates nevar paredzēt kādi darbi būs darāmi, lai atbrauktu ar visu nepieciešamo aparatūru. Izklausās pēc kārtējā nenopietnā klienta, kas tā vien cer, ak visu izdarīs par baltu velti!

K klients_abcd 09.03.2021

Pilnigi piekritu Dusmigajam Klientam, tas nezinosais un iedomigais Ralfs ir nekam nederigs, brinos ka vinjam ir vispar darbs, pilnigs ambalis, neko nemak noorganizet, necel klausuli, visu dara otradak, sola un neizpilda, pretiga attieksme.