www.sudzibas.lv Santas Mēbeles Nenovērš defektus

AtrisinātaSantas Mēbeles - Nenovērš defektus

Pirms sūtīju virtuvi, meklēju dažādas atsauksmes un sapratu, ka cilvēki liek maz. Tāpēc pielikšu savējo. Lasu citas atsauksmes par šo uzņēmumu un arī caur paziņām saņēmu pozitīvu atsauksmi. Laikam man nepaveicās. Es labprāt ieliktu 5 Zvaigznes, jo kopumā ar virtuvi esmu apmierināta. Bet - darvas pilienu visam pielika komunikācija un viens defekts, kas joprojām nav novērsts. Sākums bija daudzsološs, komunikācija atvērta, piedāvājums labs - patika, ka ātri pielāgojās manām vēlmēm. Pēc tam gan termiņš pagarinājās, neviens neinformēja, zvanīju pati (lai gan uzreiz iemaksāju 70%) . Izcelšu, ka atsūtītais meistars ļoti patika - iedziļinājās, atbildēja uz maniem miljons jautājumiem, utt. Uzstādīšanu pabeidza vakarā, tāpēc viss izskatījās labi. No rīta ieraudzīju švīku uz ledusskapja durvīm acu augstumā. Uzreiz informēju un priecājos par ātro reakciju - durvis pasūtītas un pēc aptuveni divām nedēļām solīja nomainīt (t. I. Janvāra sākumā) . Gala rēķinu gan piesūtīja tajā pašā dienā. Varbūt pati vainīga, jo samaksāju. Durvis joprojām nav nomainītas. Kad 15.02. Atgādināju, tad atnāca atbilde - nākošnedēļ atsūtīs puišus noņemt vecās. Uz manu jautājumu vai uzreiz nomainīs - klusums.

Tātad mans ieteikums - rūpīgi pārbaudiet pirms gala rēķina apmaksas, nemaksājiet kamēr nav novērsti defekti. Pieļauju domu, ka mana 6k+ virtuve ir mazais projekts un nav laika pievērsties, bet manā izpratnē, ja uzņēmums piekrīt darbam, tad apkalpošanai jābūt izcilai visos gadījumos.

Protams esmu saglabājusi visu saraksti.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Vi Pl 01.03.2024

Viss sakārtots.