www.sudzibas.lv Sanmezgls SIA Slikts serviss, kanalizācija nedarbojas, nav atbalsta

Sanmezgls SIA - Slikts serviss, kanalizācija nedarbojas, nav atbalsta

Sanmezgls SIA, tās pārstāvis Juris, kontakttālrunis 26457070, ierīkoja bioloģisko kanalizāciju 2020. gada oktobrī. 2023. gada pavasarī kanalizācija pārstāja darboties, ūdens neiet prom uz infiltrācijas lauku. Sazinājos ar Juri par iepēju novērst problēmu, Juris atbrauca, veica apskati un vēlāk atsūtīja tāmi par 1360 EUR, kas ir vairāk kā puse cenas no jaunas kanalizācijas uzstādīšanas. Tālāk runājot ar Juri tika panākta vienošanās par citādu veidu kā esošo problēmu novērst par zemāku cenu. Juris apsolīja atsūtīt jaunu tāmi, tomēr to nekad neizdarīja. Es neskaitāmas reizes vairāku mēnešu garumā zvanīju Jurim un jautāju par to, kad būs tāme un kad varēs veikt remontu kā arī rakstīju Whatsapp ziņas. Ar laiku sāku saprast, ka Juris sistemātiski izvairās no atbildēšanas un zvaniem, regulāri neatbildot gan uz avaniem, gan ziņām.

Rezultātā biloģiskā kanalizācija nedarbojas kopš 2023 gada aprīļa un Juris, Sanmezgls SIA nav izrādījuši vēlmi sadarboties, lai novērstu problēmas viņu uzstādītajā biloģiskajā kanalizācijas sistēmā.

Mans vērtējums par Juri un Sanmezgls SIA ir šāds: Juris nevēlas nodarboties ar preblēmu risināšanu un atbalsta sniegšanu klientam, ja klientam nav iespējas maksāt lielu naudas summu.
Juris regulāri melo klientam ar solījumiem par tāmes izveidošanu un nosūtīšanu klientam.
Juris regulāri izvairās atbildēt un klienta zvaniem, kas padara problēmu risināšanu un vienošanos praktiski neiespējamu.

Neiesaku Sanmezgls SIA firmu, kuru pārstāv Juris, telefons un 26457070.

C

S Sanmezgls SIA 15.08.2023

Klients pirms kanalizācijas iebūves iedeva nepareizu informāciju par gruntsūdens līmeni, jo nebija veikta ģeoloģiskā izpēte gruntsgabalam, par gruntsūdens līmeni.
Pie darbu veikšanas, gruntsūdens līmenis bija zems, un nekas neliecināja, ka tas varētu celties, jo iebūvējām rudenī.
Pavasarī pēc sūdzībām par kanalizācijas nedarbošanos, apsekojām objektu un piedāvājām risinājumu un aprēķinājām izmaksas. Sakarā ar ģeopolitisko situāciju un karu Ukrainā, visi kanalizācijas materiāli ir palikuši 2 reizes dārgāki. Līdz ar to nav korekti salīdzināt kanalizācijas iebūves cenas pirms notikumiem Ukrainā un pēc.
Klientam cena par pareizo risinājumu neapmierināja, likàs par dārgu. Gribēja ieekonomēt uz lietotiem sūkņiem, roku darbiem, un mazām akām, par kurām nevaru dot garantiju, jo tie risinājumi nestrādās kā nākas.
Kā rezultātā, klients tagad veic nomelnošanas kampaņu, jo negrib maksāt par pareizo risinājumu.

C Ciksx 13.09.2023

SIA Sanmezgls joprojām turpina sniegt nepatiesu, nepilnīgu un sagrozītu informāciju. Acīmredzami viņi nespēj atcerēties faktu, ka Juris apstiprināja telefona sarunā to, ka lētāks risinājums ir iespējams un sarunas laikā vienojāmies par to, ka Juris atsūtīs jaunu tāmi, tomēr to nekad netika izdarījis, neskatoties uz vairākiem atgādinājumiem Watsapp sarakstē un telefona zvaniem.

Juris telefona sarunu laikā vairākas reizes solīja atsūtīt jaunu tāmi un veikt darbus līdz kaut kādam termiņam, tomēr katru reizi norunātais termiņš pagāja bez jebkādas darības no SIA Sanmezgls. Tāme netika atsūtīta un darbi netika veikti.

Lūk sarakstes secības ekrānbilde, kur es mēģinu 2 mēnešu laikā vienoties ar Juri par darbu veikšanu, un Juris 2023 gada 3.jūlijā rakstiski izteica piekrišanu atsūtīt jaunu tāmi un veikt darbu tās pašas nedēļas laikā, bet nekas tāds nenotika. Tā vietā Juris turpnāja sistemātiski aizmirst par saviem solījumiem.