www.sudzibas.lv Sanitex Rupja darbinieku uzvedība

Sanitex - Rupja darbinieku uzvedība

Labdien! Esmu SIA "Children of Light" īpašnieks un nolēmu 16.12.2020 iepirkties "Promo" veikalā Tīraines ielā. Šajā veikalā ir jālieto ne tikai sejas masku, bet arī cimdus. Sejas masku uzvilku jau uz ielas un veikalā pirms ieejas uzvilku arī cimdus. Mani nelaida iekšā, jo sejas maska neesot pareizi uzvilkta. Es uzbīdīju to vēl augstāk uz deguna un jautāju vai tā ir labi un piebildu, ka cimdus nevienā veikalā nepieprasa vilkt kā tikai šeit. Ar to es izraisīju dusmas veikala darbiniekos. Pie ieejas stāvēja 3 darbinieki (2 sievietes un 1 vīrietis). Vecākā kasiere (to es zinu, jo agrāk šajā veikalā strādāju kā algots darbinieks) pārgāja uz krievu valodu un teica man: "Ja tev kaut kas nepatīk, tad ej uz "Maximu" vai "Rimi"! Šāds viņas rīcības stils mani nepārsteidza, jo arī agrāk es biju saskāries ar šīs personas rupjo un neadekvāto uzvedību. Es visas viņu prasības biju izpildījis, ar klientu karti atverot ieejas vārtus, vēlējos ieiet veikalā, bet tad manā deguna priekšā ieeja tika bloķēta un tika paziņots, ka mani iekšā nelaidīšot. Es jautāju uz kāda pamata mani nelaiž iekšā. Atbildes vietā tika izsaukts veikala apsardzes darbinieks, kurš mani izraidīja no veikala uz ielas. Es pirmo reizi dzīvē saskāros ar tik rupju un neadekvātu tirdzniecības darbinieku uzvedību attiecībā uz mani. Un kas pats interesantākais - bez jebkāda pamatojuma un iemesla. Nevienam neiesaku apmeklēt SIA "Sanitex" tirdzniecības veikalus "Promo" !
P.S.- "Promo" veikali ir paredzēti tikai juridiskām personām un sūtīt mani uz "Maxima" vai "Rimi" - tas parāda, ka šai darbiniecei kaut kas nav kārtībā ar galvu. Ar cieņu - Ervīns Turla. [slēpt]@inbox.lv; 23229760

16.12.2020

M Mego izmeklētājs 17.12.2020

Veikala iekšējie kārtības noteikumi nosaka ka jānēsā individuālas aizsardzibas līdzekļi ,negribat neejiet uz veikalu pasutiet izmantojot internetu promo tads pakalpojums ir