www.sudzibas.lv Sanitex Ļoti slikta apkalpošana

Sanitex - Ļoti slikta apkalpošana

2023.gada 11.oktobrī, plkst 12.15(apmēram) iepērkoties Promo Cash and Carry tirdzniecības veikalā, pieejot pie zivju nodaļas, apskatījos vēlamo sev preci, pēc kā nostājos pretī pārdevējai un gaidīju kad man pievērsīs uzmanību, pēc divu minūšu gaidīšanas, nekāda reakcija nesekoja, lai arī es stāvēju tieši pretī viņai un viņa mani redzēja. Kad es beidzot pajautāju vai varētu mani apkalpot, man krievu valodā tika atcirsts ka viņa ir aizņemta un apkalpo citu klientu, kaut arī tuvumā neviens nebija un iepirkuma ratiņi arī nekur blakus nestāvēja. Kad uzdevu jautājumu vai viņa ilgi apkalpos citu klientu man atkal atcirta krievu valodā ka viņa ir aizņemta. Pēc kā es apgriezos un devos prom. Lūgums izvērtēt šī indivīda darba un komunikācijas spējas uzņēmumā, kā arī iemācīt komunicēt valsts (latviešu) valodā.

11.10.2023

T