www.sudzibas.lv Sanitex Slikts serviss

Sanitex - Slikts serviss

Es gribēju strādāt sia sanitex, ir lat. Valodas zināšanas, ir vidējā izglītība, ir pieredze darbā kā zāles darbinieks. Mani aizsūtīja uz ziepniekkalnu uz sia promo cash&carry uz pārrunām. Sievietes vietā, pienāca vīrietis, kurš tikai pierakstīja manus datus un teica, ka divu nedēļu laikā ar mani sazināsies. Pirmkārt, neviens man nepārzvanīja. Vissliktākais ir tas, ka tu zaudē laiku, benzīnu, braucot uz tādām "pārrunām". Es uzskatu, ka šādi cilvēki ir nekompetenti, neprofesionāļi, izliekas ka strādā. Jo izliek sludinājumus, piedāvā vakances un tad jāgaida divas nedēļas! Kas jāgaida, kad uzzvana, nestrādā, bet gaidi? Kāpēc jāliek vakances, ja nedodat darbu, ja nav vajadzīgi darbinieki, tad nav jāliek cilvēkus gaidīt, tērēt laiku, benzīnu! Pēc tādas attieksmes vairs negriezīšos sājā firmā, kā arī citiem to neiesaku!

07.04.2023

Z

0 0203 07.04.2023

Te vairāk sūdzību par iztērēto benzīnu nevis par lietu. Nu Jūs viņiem neiepatikāties un viss. Nekur nav teikts, ka Jūs obligāti jāņem darbā🤷‍♂️

RAMONA👀 07.04.2023

Nu nopietni? Ļoti bieži ir tā, ka zvana tikai tiem, kas tikuši nākamajā kārtā, bet pārējiem nē. Tas, ka ir pieredze, nenozīmē, ka uzreiz paņems. Kādam citam, acīmredzot, bija lielāka.
Nevajag ieciklēties uz vienu vakanci, bet gan sūtīt vairākiem uzņēmumiem savu CV.