Sanitex - Darba vide

Nostrādāju kompānijā nepilnu gadu, aizgāju, jo sapratu, ka tādos apstākļos nav iespējas attīstīties vai veidot kareju!
Ir vairākas lietas par kurām gribu brīdināt darbiniekus, kuri vēlas strādāt šai uzņēmumā (sanitex) .
1. Kastu sistēma ir tik ļoti iesakņojusies šai ofisā, ka produktīvs darbs vispār nav iespējams. Viss tiek darīts, lai rezultāts tiktu iegūts ejot caruri maksimālam daudzumam sarežģītības pakāpju (tev jāizpatīk pat cilvēkiem, kuriem gar tavu darbu nav vispār nekādas daļas) .
2. Daļa nodaļu vadītāju ir nepārprotami neprofesionāļi. Key account un officeday vadītājas uzvedas demonstratīvi vulgāri neslēpjot to kā ir ieguvušas šos amatus. Mārketinga nodaļas vadītāja atklāti demonstrē, kuri viņas darbinieki ar pārāki par pārējiem, veidojot nelabvēlīgu vidi nodaļā, kā arī neslēpj to kā ar glaimiem un izpatikšanu var kļūt par vienu no viņas "izredētajiem".
Personal daļā darbinieces mainās tik bieži, ka nespēj atminēties vārdus.
3. Komersanti dzīvo bailēs par to vai pēkšņi netiks atlaisti un tādēļ strādā virsstundas, kuras nekad nebeidzas.

14.04.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Patiesības 14.04.2019

Komerc nodaļā neciens tevi neapmāca un nepalīdz sākotnējos etapos! Rezultātā, pārtraucu darba attiecības jutos patiesi atvieglots

P

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes