www.sudzibas.lv Sanitex Darba intervija

Sanitex - Darba intervija

Dažas nedēļas atpakaļ biju uz darba interviju SANITEX kompānijā, kas atrodas Vienības gatvē 109.Pirmo reizi mūžā saskaros ar šāda veida interviju. Pirmkārt, darbinieces, kas mani grasījās intervēt nokavēja, lai gan es biju ieradies laicīgi. Otrkārt, neizskatījās, ka šajā firmā patiešām ir nepieciešami darbinieki, jo tajā laikā, kad es, kaut ko stāstīju abas kundzes skatījās ārā pa logu ( laikam, kaut kas saistošāks bija parādījies par mani).Treškārt, uzdodot man jautājumu, kādēļ esmu aizgājis no iepriekšējās darba vietas, uz manu atbildi - kā un kāpēc tas notika - interviju vadītājas atklāti smējās ( šķita, ka tas ir uzjautrinoši). Ceturtkārt, man tika uzdots jautājums: "Kā jums šķiet, cik klientus jūs varētu apkalpot vienas stundas laikā?" Zinot šī darba specifiku, atbildēju, ka tas tomēr ir atkarīgs no sarunas ar klientu - viena uzmanību varam noturēt 2 min., bet cita savukārt 10 un vairāk.Man tika pateikts , ka tāds nebija viņu uzdotais jautājums, lai es padomājot un vienkārši pasakot skaitli - CIK?!Atbildēju, ka vidēju uzskatu, ka 5-6 klientus varētu vienas stundas laikā apkalpot, uz ko Sanitex intervētājas atklāti iesmējās un jautāja, ko tad es domājot pārējā laikā darīt, ka 1h laikā tikai 5 kl. varu apzvanīt???Piektkārt, intervijas noslēgumā pajautāju, cik ātrā laikā tiks dota atbilde - atbilde bija, ka nedēļas laikā.Kad jautāju, vai jebkurā gadījumā, vai būs pozitīva vai negatīva atbilde tiks paziņots, darbiniecēm tas atkal šķita uzjautrinoši un smejoties atbilde skanēja: "Ko jūs iedomājaties? Protams, ka nē. Ja mēs Jums nezvanām, tad neesat konkursu izturējis. Bet ja gribat , varat mums zvanīt un pajautāt." Iespējams, ka citiem tā šķiet normāla un pieņemama darba intervija, bet man gan nē. Iespaids no šīm divām kundzēm ar ko runāju tik tiešām palika negatīvs, kas nosita jebkuru vēlmi doties strādāt uz SANITEX.