www.sudzibas.lv Sanitex Krāpšana, klientu apkalpošana

Promo - Krāpšana, klientu apkalpošana

Cenas uz cenu zīmēm ir atšķirīgas no tām, kuras uzrāda čekā. Kaut uz minūti izejot ārā no veikala, paskatoties čekā un ieraugot kļūdu, naudu vairs neatgriezīs. Ja kļūdu pamana pie kases, pārdevējas ar īgnu skatienu atgriež naudu, pat neatvainojoties, attieksme briesmīga.

19.12.2021

K

S Sandra1234 19.12.2021

Promo bāzes, veikalos ir ļoti daudz problēmas,kas ilgu laiku netiek risināti! Gan direktori gan ofiss neuzskata par svarīgu,lai darbā pieņemtu pietiekami daudz strādniekus,lai katrs nodarbotos ar savu darbu jo viens cilvēks nevar veikt desmit darbus vienlaicīgi, strādājot kasē un vēl strādāt paralēli zālē it īpaši tad kad par to neviens nepiemaksā! 100 jaunu auto vadībā var sev atļauties nopirkt,bet palielināt algas darbiniekiem nevar! Ja būtu pietiekami daudz strādnieku un katrs nodarbotos ar savu darbu tad nebūtu nekādas problēmas jo it īpaši bāzes ir ļoti lielas platības ziņā! Apgrozījums mērāms tūkstošos vai pat miljonos eiro mēnesī, bet darbiniekiem viņi algas palielināt nevar! Ēdiena, alkohola kvalitāte ir zem katras kritikas un ļoti sliktā kvalitātē! Strādāt šajā uzņēmumā nevienam neiesaku jo maksā ļoti maz, strādā ap10-12h,var nogriezt stundas nostrādātām,maina grafiku pat nebrīdinot!

Good Intentions 19.12.2021

Principā tā ir vairums vietās.

G Gulbenietis 20.12.2021

Valmieras promo ir zajebisj :). Ziepniekkalna tieši tāds, kā autors apraksta ;).