www.sudzibas.lv Sanitex minimālās summas ierobežojums

Promo, Cash " cary (sanitex) - minimālās summas ierobežojums

Šodien iegriezāmies Promo Cash &carry veikala kas atrodas iebraucot Rīgā no Jelgavas puses.. Skaitās veikals-bāze, juridiskām un fiziskām personām.. Ieejot iekšā viss liekas ok, laipni info darbiniece pasniedz vienreizējo pircēja karti un pasaka, ka to var izmantot pirkumiem no 10ls.. Uz jautājumu , ja ņemsim mazāk pa 10 ls, atbildēja: "tas nekas tad atdosiet šo karti kasierei!" Šajā veikālā noliktavā īpaši zemas cenas gan nav, varbūt atsevišķām pozīcijām, līdzar to savācām preces uz apm 7ls.. Jautrība kā vienmēr sākās pie kases, kur dirn divi ciemiņi izmocītā valsts valodā! Jau pieejot pie kases sakam, mums nav 10ls karti nesitiet (visu laiku domājām ka tā kāda atlaižu karte..), bet viņa jau pat neklausās, izrauj no rokām, kad izsit visu pārgriež gīmi un saka Jūs neko nevarat nopirkt jo nav 10ls vērtības, otra iebraucēja, riebīgā tonī uzstāj Jums noteikti teica.. Sūdzība tāda, pa to jābūt norādēm visur.. Otrs, pretlikumīgi ir likt visādas minimālās summas, līdzīgi, kā mazajos veikalos no 2ls var tikai ar karti norēķināties!