Sanitex Distribution " Logistics SIA - Darba piedavajums

Nesaprotu kāpēc šis uzņēmums neuzaicina uz dara pārunām ja mans CV atbilst viņu noteiktajām prasībām darba piedāvajumā www.CV.lv.
Ik pec 2 nedēļam šis darba piedāvajums Merčendaizera amatam tiek ielikts atkartoti un atkartoti, pec ka var saprast ka veljoprojam darbinieki tiek mekleti. nesaprotu kapec nelauj iespeju pat iepazistinat ar sevi kā pretendejošo darbinieku!

A Aleksandrs 30.10.2008

Man sie liekas jocigi, man ari nezvana.Biju pavasari uz parrunam, cilveks, kurs it ka bij regionalais parstavis 30 min.kaut kadu fufeli dzina un beigas ta ari neatzvanija, kaa solija.Tagad vel meginaju, atkal klusums.

I ilze 03.11.2008

Viņi nepārtraukti kaut ko meklē... Kaut kāda naudas izsviešana, zinot, cik maksā sludinājuma ievietošana cv.lv !!! Pamuļķi un viss!

A Andris 25.11.2008

Sanitex !!! viņi Čakarē cilvēkiem prātus tur savus sludinājumus lai parādītu kad viņi tādi eksistē . esmu sūtījis savu CV bez rezultātiem.

K Kristīne 01.03.2009

Mana draudzene strādā šai firmā un ir ļoti apmierināta.Pašlaik krīzes laikā viņa ir palikusi viena no 5 tirdzniecības pārstāvjiem.Kādēļ tiek likti sludinajumi-nezinu, bet ar firmu viss ir kārtībā.

K Klimpa *ežale 04.03.2009

debīla firma

J jumis,,, 28.06.2009

vēl līdz šim ir izsludināts konkurss:)

M maris 16.01.2011

sanitexam ir nopietni apgriezieni un nekadu chakaresanu nejutu... es caur cv online tur tiku stradat un redzot no iekshpuses varu teikt ka uznemums patiesam ir strauji augosh tapec mekle darbiniekus un pa laikam kads ari nak klat tapec domaju ka visiem nedod iespeju pat iepazistinat jo tagad uz vienu vakanci ir arpratiga konkurence un fiziski nav laika visiem dot iespeju... bet nu ja paradas vakance tad cinaties jo uznjemuma prieksha patiesham cepusi nost!

I Inede 16.01.2011

Tāda firma ar nosaukumu Sanitex nepastāv jau no decembra.

A ANDRIS 11.02.2011

Šajā firmā nav ko iet strādāt. Mans darugs strādāja par HORECA sektora pārstāvi, labi pārzina savu darbu un tika ar to galā. Bet nu tā kā cilvēkus vajag muļķināt - tad mēklē jaunus, uz kādu laiku iedos mašinu, pēc tam no algas atvilks par izterēto degvielu. Plāna neizpilde kādu mēnesi un izmētīs arā.